با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پرنده دوسر؛ اسب و شیر

دانلود و خرید کتاب پرنده دوسر؛ اسب و شیر

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پرنده دوسر؛ اسب و شیر  نوشته  سحر رمضانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پرنده دوسر؛ اسب و شیر

کتاب پرنده دوسر؛ اسب و شیر کتابی با دو داستان نوشته سحر رمضانی است. این کتاب در مجموعه بهترین داستان‌های اخلاقی جهان برای کودکان وجود دارد و هر داستان، پندی برای زندگی به کودکان می‌دهد.

در این کتاب دو داستان را به نام‌های پرنده دوسر و اسب و شیر می‌خوانیم. هر داستان موضوعی جالب دارد و به یکی از احساساتی می‌پردازد که می‌تواند در زندگی ما آسیب‌رسان باشد.

کتاب پرنده دوسر؛ اسب و شیر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن کتاب پرنده دوسر؛ اسب و شیر را به تمام کودکان پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب پرنده دوسر؛ اسب و شیر

در زمانهای خیلی خیلی دور، پرندهای عجیب روی یک درخت انجیر هندی نزدیک ساحل رودخانه‌ای زندگی می‌کرد. این پرنده عجیب، دو سر داشت، اما فقط یک شکم داشت. روزی، در حالی که در کنار رودخانه بی هدف به این سو و آن سو میرفت، یکی از سرهای پرنده، میوه‌ای سیب مانند را که روی درخت قرار داشت، دید.

در نگاه اول میوه خیلی خوشمزه به نظر می‌رسید. پرنده عجیب به سمت پایین حرکت کرد تا میوه را بچیند. سری که میوه را دیده بود، حریصانه و زیر لب حرف با خودش گفت: «وای چه میوه‌ای! من مطمئنم که این میوه از بهشت برایم فرستاده شده است. من خیلی خوش شانس هستم.»

سر اول خندید و پاسخ داد: «تو می دانی که ما فقط یک شکم داریم، هر کدام از سرها که بخورد، میوه به همان شکم می‌رود. پس فرقی ندارد که من آن میوه را بخورم یا تو آن را بخوری.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Neda Pakdaman
۱۴۰۰/۰۴/۲۰

خیلی بد آموزی داشت اصلا خوب نبود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۸۸-۸۹-۴
تعداد صفحات۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۸۸-۸۹-۴