گردشگری پزشکی

دانلود و خرید کتاب گردشگری پزشکی

تجارت در خدمات سلامت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گردشگری پزشکی  نوشته  لیلا سلمانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب گردشگری پزشکی

کتاب گردشگری پزشکی (تجارت در خدمات سلامت) تالیف لیلا سلمانی یکی از کتاب‌های تخصصی حوزه گردشگری پزشکی انتشارات رویان‌پژوه است. 

انتشارات رویان‌پژوه به عنوان یکی از فعال‌ترین ناشران حوزۀ پزشکی ایران، همواره تلاش خود را در مسیر پیروی از آخرین تحولات و دستاوردهای علمی در جهان و رعایت معیارهای شناخته شده جهانی در تولید آثار برجسته علوم پزشکی به ویژه در حوزۀ دندان‌پزشکی معطوف ساخته است.

 این انتشارات تاکنون توانسه است عنوان غرفه برتر بخش ناشران دانشگاهی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال ۹۷، لوح بیست و سومین دوره کتاب سال دانشگاهی از دانشگاه تهران، جایزه کتاب فصل سال ۹۱، بیست و هفتمین دوره کتاب فصل سال ۹۲، جایزه کتاب برتر دانشگاهی اصول و مبانی کاربردی در ساخت پروتـز کامل در بیست و هفتمین دوره کتاب سال دانشگاهی ۹۷، جایزه کتاب برتر دانشگاهی دندان‌پزشکی کودک و نوجوان مک دونالد ۲۰۱۶ و ده‌ها لوح تقدیر دیگر را در حوزه چاپ و نشر دریافت کند. کتاب گردشگری پزشکی (تجارت در خدمات سلامت) یکی از کتب بسیار کارآمد این نشر در حوزه گردشگری و گردشگری سلامت است که آخرین اطلاعات و پژوهش‌های مربوط به این حوزه را در اختیار جامعه تورلیدرها و گردشگران کشور قرار می‌دهد. 

خواندن کتاب گردشگری پزشکی (تجارت در خدمات سلامت) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

جامعه پزشکان، گردشگران، راهنمایان تور و همچنین امدادگران کشور مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۰۸-۰۷-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۳۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۰۸-۰۷-۹