با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مفاهیم پایه معماری

دانلود و خرید کتاب مفاهیم پایه معماری

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مفاهیم پایه معماری  نوشته  ادوارد تی وایت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مفاهیم پایه معماری

مفاهیم پایه معماری کتابی نوشته ادوارد تی وایت است که با ترجمه مترجمان آکادمی تخصصی معماری در انتشارات سروش دانش به چاپ رسیده است.

 درباره کتاب مفاهیم پایه معماری

مجموعه آکادمـی تخصصی معمـاری که از سـال ۱۳۸۴ یکـی از مطـرح‌تریـن مراکـز آمـوزش معمـاری در کشـور بـوده و تجربـه آمـوزش در حوزه‌های مختلـف معمـاری را همـراه بـا پشـتوانه اسـاتید برتـر معمـاری ایـران بـه همـراه دارد. اقدام بـه تالیف، گردآوری و ترجمه منابع آموزشـی مناسـب براسـاس نیازهای امروزی دانشـجویان نموده است. بر اسـاس این برنامـه کتـب معتبـر که در دانشـکده‌های معماری مطرح دنیا تدریس می‌شـوند و کتـب برگزیده از نظر مراکـز معتبـر آموزشـی در اولویت تدویـن قـرار گرفتند. کتـاب حاضر نیـز در همین راسـتا آمادهسـازی شده و منتشر شده است. 

مفاهیم پایه در معماری یکی از چند کتابی است که هر معماری در آغاز راهش باید آن را بخواند. ترجمه‌ای که در اختیار معماران عزیز قرار گرفته آخرین ویرایش این کتاب است.در این ویرایش سعی بر آن شده به جهت درک بهتر دانشجویان از مفاهیم کتاب کلیه تصاویر به صورت رنگی قرار گیرد و مولفین هرکجا احساس نیاز بود با توضیحات و پی‌نوشت‌های خود این نیاز را رفع کرده‌اند.

 خواندن کتاب مفاهیم پایه معماری را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

 دانشجویان و علاقه‌مندان به رشته معماری مخاطبان این کتاب‌اند.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۹۹-۵۲-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۳۷۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۹۹-۵۲-۰