پانکراس، جراحی اطفال بیهوشی، جراحی اعصاب بیهوشی (1400)

دانلود و خرید کتاب پانکراس، جراحی اطفال بیهوشی، جراحی اعصاب بیهوشی (1400)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی و مرور سریع بر هر فصل در انتهای فصل

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پانکراس، جراحی اطفال بیهوشی، جراحی اعصاب بیهوشی (1400)  نوشته  عادل زینال‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پانکراس، جراحی اطفال بیهوشی، جراحی اعصاب بیهوشی (1400)

کتاب پانکراس، جراحی اطفال بیهوشی، جراحی اعصاب بیهوشی (1400) نوشته -، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته پزشکی اطفال است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب پانکراس، جراحی اطفال بیهوشی، جراحی اعصاب بیهوشی (1400)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب پانکراس، جراحی اطفال بیهوشی، جراحی اعصاب بیهوشی (1400) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب پانکراس، جراحی اطفال بیهوشی، جراحی اعصاب بیهوشی (1400) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب پانکراس، جراحی اطفال بیهوشی، جراحی اعصاب بیهوشی (1400) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب پانکراس، جراحی اطفال بیهوشی، جراحی اعصاب بیهوشی (1400) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۱۵-۶-۸
تعداد صفحات۴۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۱۵-۶-۸