با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تمرین سرسختی ذهنی برای فوتبال

دانلود و خرید کتاب تمرین سرسختی ذهنی برای فوتبال

به حداکثر رساندن ساز و کارهای تکنیکی و ذهنی

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تمرین سرسختی ذهنی برای فوتبال  نوشته  مایک ویت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تمرین سرسختی ذهنی برای فوتبال

کتاب تمرین سرسختی ذهنی برای فوتبال اثر مایک ویت یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته تربیت بدنی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب تمرین سرسختی ذهنی برای فوتبال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران تربیت بدنی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
abcd
۱۴۰۰/۰۵/۱۷

محتوای کتاب خیلی خوبه اما نثر و ترجمه اصلا روان نیست. یک صفحه اش رو هم نمی شه راحت خوند. اگر خواستید برای کسی از ترجمه افتضاح یک مثال بزنید حتما این کتاب رو نام ببرید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۲۴-۷۷-۲
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۲۴-۷۷-۲