با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
Special English for Computer Sciences

دانلود و خرید کتاب Special English for Computer Sciences

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب Special English for Computer Sciences  نوشته  افشین سوری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب Special English for Computer Sciences

Special English for Computer Sciences زبان تخصصی برای علوم کامپیوتر تالیف افشین سوری عضو هیات علمی دانشگاه ازاد اسلامی واحد لارستان و مهندس حجت باغبان عضو هیات علمی دانشگاه ازاد اسلامی واحد مرودشت است.

 درباره کتاب Special English for Computer Sciences

 تاکنون کتاب‌های زیادی در زمینه زبان تخصصی کامپیوتر نوشته شده است که بیشتر به بررسی سخت‌افزارها و نرم‌افزارها می‌پرداخته‌اند، اما کتاب حاضر بیشتر به بررسی شاخه‌های علمی کامپیوتر نظیر پردازش تصویر، سیستم‌های هوشمند، مهندسی اینترنت، شبکه، زیان‌های برنامه‌نویسی و... می پردازد. 

 این کتاب شامل تازه‌ترین و کاربردی‌ترین مفاهیم در حوزه علوم کامپیوتر است و بیشتر لغات موجود در متون به کار رفته در کنکورهای مختلف رشته کامپیوتر را پوشش می‌دهد. 

معرفی لغات جدید در ابتدای هر بخش همراه با فنوتیک تلفظ و مترادف انگلیسی ان علاوه بر صرفه‌جویی در وقت دانشجوو، او را تلویحا در یادگیری زبان از طریق خود زبان هدایت می‌کند که دستاوردی ارزشمند است.

 در انتخاب و چیدمان اجزای مختلف هر بخش، استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های نوین ةموزش انگلیسی ملاظه می‌شود به طوری که تدریس کارآمد و آسان همراه با یادگیری موثر را فراهم می‌‌‌‌آورد.

 خواندن کتاب Special English for Computer Sciences را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 این کتاب برای دانشجویان رشته کامپیوتر و رشته‌های مرتبط با آن و نیز برای همه دانشجویان مراکز و موسسات آموزش عالی سودمند است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۳/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۴۱۱-۵۱-۵
تعداد صفحات۱۸۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۳/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۴۱۱-۵۱-۵