با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
من می توانم مشکلاتم را حل کنم

دانلود و خرید کتاب من می توانم مشکلاتم را حل کنم

مجموعه کتاب‌های زمزمه‌های خودآگاهی برای آموزش مهارت‌های زندگی ۱

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب من می توانم مشکلاتم را حل کنم  نوشته  لاری رایت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب من می توانم مشکلاتم را حل کنم

من می توانم مشکلاتم را حل کنم نوشته لاری رایت کتاب اول از مجموعه کتاب‌های زمزمه‌های خودآگاهی برای آموزش مهارت‌های زندگی است که در انتشارات خانه رود با همکاری انتشارات ترانه پدرام به چاپ رسیده است.

درباره مجموعه زمزمه‌های خودآگاهی برای آموزش مهارت‌های زندگی

مجموعه هفت کتاب زمزمه‌های خودآگاهی برای افزایش مهارت‌های زندگی و اجتماعی نگاشته شده است. مهارت‌های زندگی شامل خودآگاهی هیجانی، ارتباط موثر، همدلی، مدیریت عواطف و استرس، تفکر انتقادی و خلاق، مهارت گفت‌وشنود و رفت‌و‌آمد و تصمیم‌گیری و حل مسئله است.

در کنار رشد جسمی و آموزشی باید از پیش از دبستان به فرزندان خود چگونگی شناخت عواطف خود و دیگران و شیوه‌های مدیریت و برخورد با این احساسات را بیاموزیم. اهمیت این مهارت‌ها در قالب هوش عاطفی و اجتماعی و معنوی امروزه در جهان جایگاه ویژه‌ای دارد و با توجه به شدت آسیب‌های اجتماعی در کشور ما ضرورت بها دادن به آن‌ها بیش از پیش احساس می‌شود.

مجموعۀ هفت جلدی که پیش رو دارید هدایت‌گر و راهنمای زمزمه‌های کودکان است تا آنها را به سمت مهارت‌های زندگی و اجتماعی، افزایش خودآگاهی، اعتمادبه‌نفس و خودباوری سوق دهد. این مهارت‌ها را می‌توان سرمایه‌های معنوی و روانشناختی نیز نامید و از پایه‌های موفقیت و شادکامی برشمرد.

یکی از آشکارترین ویژگی‌های این مجموعه، افزودن بر گنجینۀ واژگانی کودکان برای بیان حالت‌های گوناگون عاطفی آنهاست. نکته‌ای که گاه پدر و مادرها نیز با کمبود آن در ابراز احساسات خود مواجه‌اند. در مجموعۀ حاضر، موقعیت‌های گوناگونی از تجربۀ احساسات و هیجان‌ها و مسائل ارائه شده و به توانمندسازی پاسخگویی‌های عاطفی و اجتماعی، در کودک توجه شده تا وی بتواند در کنار آموزش‌های رسمی در مدرسه به دانایی و توانایی بیشتری در برخورد با خود و دیگران برسد.

خواندن مجموعه کتاب‌های زمزمه‌های خودآگاهی برای آموزش مهارت‌های زندگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پدر و مادرها می‌توانند با خواندن این مجموعه برای فرزندان ۵ تا ۹ ساله خود بستر مناسبی برای کتاب‌خوانی فراهم سازند و از طرفی با طرح موضوعات مشابه کتاب و مبتنی بر فرهنگ خانواده خود، خلاقیت، تحمل‌پذیری تفکر خلاقانه و نقادانه و توان تصمیم‌گیری و حل مسئله را در کودکان خود تقویت کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
f.khalaj
۱۴۰۰/۰۳/۲۲

عالی بود، کاملا به درد دختر هفت ساله ی من خورد. ممنونم

sbabayan
۱۴۰۰/۰۳/۳۰

جالب بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۶۸۳۳-۴
تعداد صفحات۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۶۸۳۳-۴