با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پرونده کاریکاتور؛ جلد دوم

دانلود و خرید کتاب پرونده کاریکاتور؛ جلد دوم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پرونده کاریکاتور؛ جلد دوم  نوشته  محمدرفیع ضیایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پرونده کاریکاتور؛ جلد دوم

کتاب پرونده کاریکاتور؛ جلد دوم اثری از محمد رفیع ضیایی است که در دو جلد در انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است. این کتاب به بررسی سیر هنر کاریکاتور در جهان می‌پردازد و آن را از آغاز تا امروز بررسی می‌کند.

درباره مجموعه پرونده کاریکاتور

مجموعه پرونده کاریکاتور که در دو جلد منتشر شده است، اثری پژوهشی و جامع در باب بررسی تاریخچه و روند سیر کاریکاتور در جهان است.

جلد اول این کتاب هشت فصل و جلد دوم نه فصل دارد. در کتاب اول واژه کاریکاتور و ریشه آن، کلیات و عملکرد کاریکاتور، کاریکاتور در انگلستان، فرانسه، آلمان، روسیه، اروپای شرقی و ایتالیا بررسی می‌شود.

جلد دوم نیز شامل بررسی کاریکاتور در امریکا، ژاپن، کشورهای آمریکای مرکزی، جنوبی و ... (کاریکاتور در آرژانتین ، مولینا کامپوس، لیمورا، کاریکاتوریست های معاصر و ...)، هند، کشورهای عرب‌زبان است و مطالبی درباره نشریات طنز در منطقه قفقاز و کاریکاتور در ترکیه دارد. بخش‌های انتهایی کتاب هم به بررسی آغاز کمیک استریپ، کتاب و مجلات کمیک و کاریکاتوریست ها ومعرفی کاریکاتوریست های برنده جایزه پولیتزر می‌پردازد.

خواندن مجموعه پرونده کاریکاتور را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به هنر کاریکاتور و همچنین پژوهشگران هنر را به خواندن کتاب پرونده کاریکاتور؛ جلد دوم دعوت می‌کنیم.

بخشی از کتاب پرونده کاریکاتور؛ جلد دوم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۵۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۵/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۰۶-۶۸۶-۲
تعداد صفحات۵۵۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۵/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۰۶-۶۸۶-۲