با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب عالم تشریع، شرور و بلایا اثر محمدحسین عصار

دانلود و خرید کتاب عالم تشریع، شرور و بلایا

گفتارهایی در باب عدل الهی

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عالم تشریع، شرور و بلایا  نوشته  محمدحسین عصار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب عالم تشریع، شرور و بلایا

عالم تشریع، شرور و بلایا به قلم محمدحسین عصار مجموعه‌ای از درس‌گفتارهای ایشان درباره عدل الهی است که به همت پژوهشگران موسسه فرهنگی نبأ بازنویسی و ویرایش شده است.

اثر پیش رو حاصل درست‌گفتارهای محقق ژرف‌اندیش و ناشناخته فقید مرحوم استاد محمدحسین عصار در بحث عدل الهی و به طور خاص درباره شرور، بلایا و عالم تشریع است. آنچه مبنای نوشتار پیش رو قرار گرفته شده مباحثی است که ایشان طی هشت جلسه در شهر تهران بیان کرده است. منابع دیگری که برای تکمیل و تقویت مباحث انتخاب شده، درس‌گفتارهای ایشان در همان موضوع، در شهرهای شیراز و اصفهان است.

 مخاطبان مرحوم عصار افرادی بودند که با مبانی مکتب معارفی خراسان آشنایی داشتند. آنها در گفتگوهای خود با مرحوم عصار به دنبال تعمیق دانسته‌های خود بوده‌اند و کوشیده‌اند برخی از عبارات دو استاد بزرگ و پیشکسوت این مکتب، آیت الله میرازا مهدی اصفهانی و شیخ محمود حلبی را بهتر بفهمند لذا از مرحوم عصار می‌خواستند تا آنها را برایشان تبیین کند. و ایشان نیز که خود سال‌ها این مباحث را نزد استادش مرحوم آقای حلبی آموخته بود با صبر و حوصله و به دقت و زیبایی تمام به تبیین این مبانی پرداخته است.

خواندن کتاب عالم تشریع، شرور و بلایا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 طلاب علوم دینی و علاقه‌مندان به معارف اسلامی.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۶۴-۱۱۸-۲
تعداد صفحات۲۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۶۴-۱۱۸-۲