با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب راهنمای سیستم های پیش ساخته سبک سه بعدی اثر محسن گرامی

دانلود و خرید کتاب راهنمای سیستم های پیش ساخته سبک سه بعدی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمای سیستم های پیش ساخته سبک سه بعدی  نوشته  محسن گرامی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب راهنمای سیستم های پیش ساخته سبک سه بعدی

کتاب راهنمای سیستم های پیش ساخته سبک سه بعدی اثر محسن گرامی و حمید راوری یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته مهندسی عمران است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب راهنمای سیستم های پیش ساخته سبک سه بعدی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران رشته مهندسی عمران مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۸-۷۴-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۳۸۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۸-۷۴-۳