با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حدود حوالی

دانلود و خرید کتاب حدود حوالی

۴٫۵ از ۶ نظر
۴٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حدود حوالی  نوشته  مصطفی  طباطبایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب حدود حوالی

مصطفی طباطبایی( -۱۳۶۲)، نویسنده است. در بخشی از این مجموعه داستان کوتاه می‌خوانیم: «این اولین تصویری‌ است که به ذهنم می‌آید تا بتوانم با کمک آن روایت ماجرایی که در چند روز گذشته برایم اتفاق افتاده است را شروع کنم. شاید مجبور شوم چند ساعتی در این شبِ سردِ زمستانی، در هوای زیرِ صفر، بیرون از خوابگاهم بمانم. با خودم گفتم برای آن‌که هم حوصله‌ام سر نرود و هم مانع از به خواب رفتنم بشوم این روایت را در پیش بگیرم، تا از سرما یخ نزنم و برای کاری که باید درست انجامش دهم آماده باشم. که اگر اینطور نشود ممکن است جان عده‌ای به خطر بیفتد. تصویرِ درونِ ذهن من مربوط می‌شود به چند روزِ پیش. بر روی تپه‌ای که درست بالای سرِ محل استقرار کمپ و کارگاه و مشرف به آنهاست. می‌خواهم از مکانی شروع کنم که کلنگ اجراییِ پروژه زده شده و خاطرات چهار ساله‌ی من در این پروژه از آنجا کلید خورده. آن بالا روی لبه‌ی سرد و سخت بتنی حس کودکی را داشتم که برای اولین بار وارد فضایی غریب و رویایی شده باشد. اما حسِ حیرت و شگفت‌زدگی، کم‌کم جای خودش را با احساس تنهاییِ ملال انگیز و حزن آلودِ عمومیِ من عوض می‌کرد.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۹۶۱۵۶
۱۳۹۵/۰۳/۰۴

واژه سازی و قلم نریسنده فوق العاده ست

مریم
۱۳۹۵/۰۷/۲۰

کتابتون عالیه. خیلی قشنگ نوشتید. با اینکه اولین کتابتونه ولی فوق العاده عالیه. من ی راهنمایی ازتون میخواستم. من از بچگی داستان مینویسم. خیلی روش کار کردم.سه چهار تا کتاب هم نوشتم اما هیچ کدومو چاپ نکردم. چون بهشون به

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۷۶۷-۳۵-۳‬‬
تعداد صفحات۱۳۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۷۶۷-۳۵-۳‬‬