با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
منهج مناظرات الانبیاء و الامام الصادق (علیهم السلام)

دانلود و خرید کتاب منهج مناظرات الانبیاء و الامام الصادق (علیهم السلام)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب منهج مناظرات الانبیاء و الامام الصادق (علیهم السلام)  نوشته  فاطمه حسینی میرصفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب منهج مناظرات الانبیاء و الامام الصادق (علیهم السلام)

کتاب منهج مناظرات الانبیاء و الامام الصادق (علیهم السلام) نوشته فاطمه حسینی میرصفی است. این کتاب به روش‌های گفتمان انبیا و امام صادق می‌پردارد و برای علاقه‌مندان به شیوه هدایت علما یک راهنمای جامع و کاربردی است. این کتاب به زبان عربی منتشر شده است. 

درباره کتاب منهج مناظرات الانبیاء و الامام الصادق (علیهم السلام)

انبیای الهی و همچنین ائمه معصومین (علیهم‌السّلام) که ادامه‌دهندگان رسالت عظیم هدایت می‌باشند، در طول زندگانی افتخار آمیز خود به منظور دعوت الی الله و سوق دادن انسان‌ها به صفات و رفتارهای نیکو، شیوه‌های متنوعی را به کار گرفته‌اند که هر در جای خود تأثیر بسزایی بر شخصیت و رفتار انسان‌ها بر جای نهاده است و تبلیغ به شیوه های مختلفی انجام می‌پذیرد که بر اساس آیه 125 سوره نحل، «جدال أحسن» و «مناظرات برهانی به دور از مغالطه» یکی از انواع آن است. این کتاب وجیزه به بارنشسته‌ای است که با «بضاعتی مزجاة» مناهج و روش های «مناظرات» انبیای الهی را در قرآن کریم و پیشوای «گفتمان‌شناسی» امام صادق (علیه‌السّلام) را که در گوهر ناب حقیقت یابی سرآمد بودند را بررسی نموده است. چرا که فراگیری و آشنایی با سیره انبیا و امامان معصوم (علیهم السّلام) و نیز نحوه برخورد ایشان با گروه‌های مختلف فکری و اعتقادی در جامعه، جهت اجرای شیوه‌های رفتاری آنان در عصر حاضر، لازم و ضروری است.

خواندن کتاب منهج مناظرات الانبیاء و الامام الصادق (علیهم السلام) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به شناخت سیره ائمه و انبیا پیشنهاد می‌کنیمنظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۲۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۷۱۸-۹
تعداد صفحات۲۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۲۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۷۱۸-۹