پیوند مغز استخوانی (BMT) در بتا تالاسمی؛ راهنمای آموزشی برای بیماران

دانلود و خرید کتاب پیوند مغز استخوانی (BMT) در بتا تالاسمی؛ راهنمای آموزشی برای بیماران

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیوند مغز استخوانی (BMT) در بتا تالاسمی؛ راهنمای آموزشی برای بیماران  نوشته  افشان شیرکوند  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پیوند مغز استخوانی (BMT) در بتا تالاسمی؛ راهنمای آموزشی برای بیماران

کتاب پیوند مغز استخوانی (BMT) در بتا تالاسمی؛ راهنمای آموزشی برای بیماران که به همت دکتر افشان شیر کوند ترجمه شده است، یکی از کتاب‌های تخصصی و آموزشی انتشارات تیمورزاده برای استفاده جامعه جوان پزشکی کشور است.

انتشارات تیمورزاده از آبان سال ۱۳۷۴ تا به‌حال با انتشار بیش از ۴۰۰۰ عنوان کتاب در خدمت جامعه پزشکی کشور بوده است.این انتشارات که یکی از پرکارترین ناشران حوزه کتاب‌های پزشکی و دستیاری است.

کتاب‌های تخصصی حوزه پزشکی و آزمون‌های جامع پزشکی و دستیاری انتشارات تیمورزاده دو ویژگی مهم دارند که آنها را از کتاب‌های مشابه متمایز می‌کند. این کتاب‌ها در عین خلاصه بودن و کمک به صرفه‌جویی در زمان دانشجویان از نظر علمی غنی و جامع‌اند، زیر نظر نخبگان رشته‌های مختلف پزشکی تدوین شده‌اند، روزآمد هستند و تمام نیازهای دانشجو را برطرف می‌کنند.

خواندن کتاب پیوند مغز استخوانی (BMT) در بتا تالاسمی؛ راهنمای آموزشی برای بیماران به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه دانشجویان علوم پایه پزشکی و داوطلبان آزمون جامع علوم پایه پزشکی، علاوه بر این، بیماران مبتلا به بتا تالاسمی نیز می‌توانند از محتوای این کتاب استفاده کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۸۹۳-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۸۹۳-۳