با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مقدمه ای بر روش المان محدود در مهندسی

دانلود و خرید کتاب مقدمه ای بر روش المان محدود در مهندسی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مقدمه ای بر روش المان محدود در مهندسی  نوشته  علی قدوسیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مقدمه ای بر روش المان محدود در مهندسی

کتاب مقدمه ای بر روش المان محدود در مهندسی اثر علی قدوسیان و مازیار رمضانی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان رشته‌های مهندسی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از بیش از ۳۵۰ هیات علمی دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب مقدمه ای بر روش المان محدود در مهندسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان رشته‌های مهندسی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۰۵۶۳۴۶
۱۴۰۰/۰۱/۲۱

متشکر از طاقچه که این کتاب رو فراهم کردن، نسخه فیزیکی این کتاب رو از خود انتشارات پیگیری کردم، نبود و متشکر بابت پاسخگویی و پشتیبانی برای مواردی که نیاز به اصلاح وجود داره

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۷۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۱۲/۱۸
شابک‫۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۸-۲۱-۷
تعداد صفحات۴۷۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۱۲/۱۸
شابک‫۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۸-۲۱-۷