با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هیولای کتاب خوار

دانلود و خرید کتاب هیولای کتاب خوار

۲٫۳ از ۸ نظر
۲٫۳ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هیولای کتاب خوار  نوشته  اما یارلت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هیولای کتاب خوار

کتاب هیولای کتاب خوار داستان بجو بجو است. هیولایی که دوست دارد همه‌چیز را بجود و حالا که افتاده توی قصه‌ها و افسانه‌های معروف، دارد همه آن‌ها را هم می‌جود و داستان را همانطوی که خودش دوست دارد، عوض می‌کند.

این داستان اثری از اما یارلت است که با ترجمه مریم فیاضی و با رعایت حق کپی‌رایت در کانون پرورش فکری کودکان منتشر شده است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده‌ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

درباره کتاب هیولای کتاب خوار

هیولای کتاب خوار، بجو بجو، همه چیز را می‌جود. از انگشتان پا گرفته تا اردک‌های پلاستیکی توی حمام. از از جوراب‌های بوگندو گرفته تا صابون‌های خوشبو و پر از حباب! اما چیزی که بجو بجو بیشتر از همه دوست دارد، جویدن کتاب‌هاست! می‌دانید فاجعه کجاست؟ دقیقا همانجایی که او به سراغ کتاب‌های کتابخانه می‌رود. بجو بجو راهش را به تمام افسانه‌های قدیمی مثل  شنل‌ قرمزی، جک و لوبیای سحرآمیز و سه خرس و ... سر می‌زند و پایان آن‌ها را طوری عوض می‌کند که خودش دوست دارد!

می‌دانید به خاطر این کارش، تحت تعقیب اتحادیه افسانه‌ها و داستان‌ها است؟

این کتاب یک ماجراجویی جذاب به دل داستان‌ها است. بچه‌ها را با داستان‌های مختلف آشنا می‌کند. آن‌ها را می‌خنداند و یادشان می‌دهد هیچ مرز و محدوده‌ای برای فکر کردن وجود ندارد!

کتاب هیولای کتاب خوار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب هیولای کتاب خوار را به تمام بچه‌ها و والدینی که دوست دارند یک ماجراجویی جذاب را به همراه فرزندانشان داشته باشند، پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
عارفه
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

خوب

Mahdi Hoseinirad
۱۴۰۰/۰۴/۰۳

با توجه به متن و محتوا ؛ مطالعه نسخه الکترونیکی توصیه نمی‌شود.

ستایش
۱۴۰۰/۰۴/۱۷

این کتاب هیچ جذابیتی برای من نداشت به نظرم این کتاب رو اصلا نخرید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۷۵۱-۲
تعداد صفحات۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۷۵۱-۲