با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت استراتژیک

دانلود و خرید کتاب مدیریت استراتژیک

کلید موفقیت در بازارهای رقابتی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت استراتژیک  نوشته  داود فیض  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مدیریت استراتژیک

کتاب مدیریت استراتژیک اثر داود فیض یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان رشته مدیریت است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از بیش از ۳۵۰ هیات علمی دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی،بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب مدیریت استراتژیک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان رشته مدیریت مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahi2610
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

ای کاش میشد فایل رو جداگانه دانلود کرد ، این کتاب این ترم داره تو دانشگاه ما تدریس میشه و نسخه چاپیش موجود نیست . جزوه ای که دانشگاه داره هم ناقصه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۴۰-۰۴-۶
تعداد صفحات۴۰۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۴۰-۰۴-۶