با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نقره ماهی

دانلود و خرید کتاب نقره ماهی

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نقره ماهی  نوشته  محسن چینی‌فروشان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نقره ماهی

کتاب نقره ماهی نوشته محسن چینی‌فروشان داستانی برای گروه سنی نوخوان است که در انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ رسیده است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده‌ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

 درباره کتاب نقره ماهی

نقره ماهی قصه ما در یک دریای بزرگ و زیبا زندگی می‌کند. دریایی کهز یر آن جنگلی قشنگ قرار دارد. اما نقره ماهی خیلی خوشحال نیست چون از زندگی یکنواخت زیر دریا خسته شده است. او دوست دارد به جای دیگری برود که این همه اب نداشته باشد. که بتواند راحت‌تر غذا پیدا کن. نقره ماهی خیال می‌کند ان بالا دنیا زیباتر و بهتر است . او انقدر به این آرزویش فکر می‌کند که یک روز تصمیم می‌گیرد به سوی آرزوهایش شنا کند..... به نظر شما چه چیزی در انتظار نقره ماهی است؟

خواندن کتاب نقره ماهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این داستان برای گرو سنی نوخوان (بالای ۷ سال) مناسب است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
زهرا بای
۱۴۰۰/۰۳/۲۷

از تصویرپردازی کار اصلا لذت نبردم. درباره ی داستان هم نمیشد به روشنی پیام نویسنده را برای کودک دریافت کرد. پرواضح بود که نویسنده به دنبال انتقال پیامی ست. اما به روشنی منظورش را ادا نکرده بود. ایا این داستان

- بیشتر
neda
۱۴۰۰/۰۴/۱۸

با خواندنش تصاویر تو مغز جان میگیرن به نظرم برای مهارت تخیل و تصویر‌سازی بچه ها خوب باشه .

آسا
۱۴۰۰/۰۴/۲۲

نقاشی های قشنگی داره ☺اما مفهوم کودکانه ای داره 😐 داستان اولش جذاب هست اما وقتی به وست داست میرسی دیگه میفهمم آخر داستان چیه 😑 من که اصلا از داستان خوشم نیومد 😕 انگار اولش نویسن داستان رو با

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۶۳۱-۲
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۶۳۱-۲

تجربه بهتر در اپلیکیشن