با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نقره ماهی

دانلود و خرید کتاب نقره ماهی

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نقره ماهی  نوشته  محسن چینی‌فروشان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نقره ماهی

کتاب نقره ماهی نوشته محسن چینی‌فروشان داستانی برای گروه سنی نوخوان است که در انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ رسیده است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده‌ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

 درباره کتاب نقره ماهی

نقره ماهی قصه ما در یک دریای بزرگ و زیبا زندگی می‌کند. دریایی کهز یر آن جنگلی قشنگ قرار دارد. اما نقره ماهی خیلی خوشحال نیست چون از زندگی یکنواخت زیر دریا خسته شده است. او دوست دارد به جای دیگری برود که این همه اب نداشته باشد. که بتواند راحت‌تر غذا پیدا کن. نقره ماهی خیال می‌کند ان بالا دنیا زیباتر و بهتر است . او انقدر به این آرزویش فکر می‌کند که یک روز تصمیم می‌گیرد به سوی آرزوهایش شنا کند..... به نظر شما چه چیزی در انتظار نقره ماهی است؟

خواندن کتاب نقره ماهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این داستان برای گرو سنی نوخوان (بالای ۷ سال) مناسب است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۶۳۱-۲
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۶۳۱-۲