با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مقاوم سازی اتصالات دال - ستون در دال های تخت

دانلود و خرید کتاب مقاوم سازی اتصالات دال - ستون در دال های تخت

با استفاده از الیاف مسلح پلیمری (FRP)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مقاوم سازی اتصالات دال - ستون در دال های تخت  نوشته  علی خیرالدین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مقاوم سازی اتصالات دال - ستون در دال های تخت

کتاب مقاوم سازی اتصالات دال - ستون در دال های تخت نوشته علی خیرالدین و پژمان به‌زرد یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای تدریس در رشته مهندسی عمران است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از بیش از ۳۵۰ هیات علمی دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی،بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

کتاب تخصصی مصالح ساختمانی توانمند دانش و کاربردها یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است. 

کتاب تخصصی مقاوم سازی اتصالات دال - ستون در دال های تخت یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۰۵ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۸-۹۲-۷
دسته بندی
تعداد صفحات۵۰۵صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۸-۹۲-۷