با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کونگ فوی سلامت و ذن اثر داریوش قاسمیان دستجردی

دانلود و خرید کتاب کونگ فوی سلامت و ذن

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کونگ فوی سلامت و ذن  نوشته  داریوش قاسمیان دستجردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کونگ فوی سلامت و ذن

کتاب کونگ فوی سلامت و ذن اثری از داریوش قاسمیان دستجردی است و به رابطه ورزش کونگ فو، سلامت ذهن و جسم و همچنین انجام تمرین‌های مدیتیشن و مراقبه می‌پردازد. 

واژه کونگ ‌فو از دو بخش «کونگ» یا «گونگ» به معنای کار، فعالیت، شایستگی یا دستاورد و «فو» تشکیل می‌شود. «فو» در زبان چینی هم به معنای انسان است و هم پسوندی است که معانی بسیاری را در برمی‌گیرد. کونگ فو اصطلاحی است که اگر آن را به زبان فارسی برگردانیم چنین معنایی می‌دهد: مهارت و ماهر بودن. اما امروزه بیشتر آن را به معنای یک ورزش رزمی می‌گیرند.

کتاب کونگ فوی سلامت و ذن بر اساس روش کونگ فو توآ نوشته شده است. این ورزش و تمرینات به شما آمادگی روحی و جسمی بالایی می‌دهد و به حفظ سلامتی شما کمک می‌کند.

کتاب کونگ فوی سلامت و ذن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب کونگ فوی سلامت و ذن را به تمام علاقه‌مندان به ورزش‌های رزمی و دوست‌داران سلامت جسمی و ذهنی پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب کونگ فوی سلامت و ذن

شکل‌گیری کونگ فوی سلامت و ذن برمی‌گردد به ۴۸ سال تجربه و دانش من در زمینه ورزش... و اینکه با آرامش و استمرار در درازمدت، تأثیر آن را بر سلامتی خود به وضوح دیده‌ام؛ ... تأکید در این سبک، بر ورزش است با تمرکز بر هماهنگی روح و جسم و در نتیجه: سلامت جسمی با حرکات نرمشی و ورزشی این سبک، و سلامت روحی با بهره‌گیری از ذن: رها شدن ذهن... و مدیتیشن: تمرکز و فکر کردن...؛ کل فلسفه، حرکات نرمشی، تکنیک‌ها، طراحی لباس، طراحی سالن، و نظم و ترتیب دقیق در کلاس، همگی در مسیر نظم و تعادل طراحی شده‌اند، و برای همه سنین با هر نوع توانایی جسمی و روحی سازگار هستند...؛ یک کونگ فوکار سلامت و ذن یک انسان سالم و قوی است که به مبارزه فکر نمی‌کند، ولی آمادگی جسمی و روحی بسیار بالایی برای دفاع از خود را دارد...

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۷۴۶-۳۶-۶
تعداد صفحات۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۷۴۶-۳۶-۶