با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب بزرگ، قد یک دکمه اثر مسعود ملک‌یاریoff

کتاب بزرگ، قد یک دکمه

نویسنده:مسعود ملک‌یاریانتشارات:انتشارات پرتقالسال انتشار:۱۳۹۸تعداد صفحه‌ها:۴۰ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۴.۵از ۲۷ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها۴۰ صفحه

معرفی کتاب بزرگ، قد یک دکمه

کتاب بزرگ، قد یک دکمه نوشته مسعود ملک‌یاری است. کتاب بزرگ، قد یک دکمه را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب بزرگ، قد یک دکمه

شخصیت اصلی داستان ما ما نه انسانه، نه یک جانور عجب! او یک دکمه ا‌ست؛ یه دکمه که دوست دارد دور دنیا را بگردد و ماجراجویی کند تا یک نفر پیدا بشود و بهش توجه کند.

دکمه‌ سیاه پلاستیکی‌ و هر بار از خودش می‌پرسد: من به چه دردی می‌خورم؟ از روزی که به‌خاطر دعوای دو تا بچه از لباس یکیشون افتادم، دارم دنبال این می‌گردم که جای درست خودم رو پیدا کنم.

خواندن کتاب بزرگ، قد یک دکمه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم.


نظرات کاربران

تیام
۱۴۰۰/۰۵/۰۵

در شرایطی که بچه ها ایده‌آل خود را در قهرمان شدن می بینند، پذیرش خود: همان چیزی که هستیم، نه کمتر و نه بیشتر، گام بلندی است. نویسنده در برداشتن این گام بلند موفق بوده اند. تصویرگر بسیار زیبا عمل

- بیشتر
قاصدک
۱۴۰۰/۰۹/۲۳

من هنوز هم یک دکمه سیاه پلاستیکی بودم ولی بزرگ و مهم قد یک دکمه ! ب نظرم شاهکار و نقطه عطف قصه نه تصویر گریش بود ن روایت گریش و...بلکه پایان قصه واقعا شاهکار بود ! توی همین ی جمله کلیییی

- بیشتر
کاربر ۳۰۱۱۴۴۲
۱۴۰۰/۰۲/۲۵

اون سگه که توی کتاب بود چه ناز بوووود😍دکمه هه هم بامزه بود

Delara MMS
۱۴۰۰/۰۶/۰۷

خیلی بینظیر بود کلا کتاب های اقای ملک یاری همه زیبا هستن😊

bitabemahtab
۱۴۰۰/۰۳/۳۱

خیلی دوست داشتنی!

Ms S
۱۴۰۰/۰۱/۰۲

خیلی دوست داشتنی بود 🙂

دو دوست
۱۴۰۱/۰۶/۰۳

کتاب خوبیع. ایده ی خوبی داره. اینکه یه دکمه به چه کاری میاد. بعضی جاها نمادین میشه. نکته مهمش این بود که تصاویرش هم قصه گو بودند و میشد با بچه درباره شون گفت و گو کرد.

Amir10
۱۴۰۰/۱۱/۲۹

بسیار کتاب زیبایی بود و تصویر‌های کتاب رو دوست داشتم. این داستان به ما یادآوری می‌کنه که همه ما انسان ها مثل دکمه‌ی این کتاب با‌ارزشیم و باید جایگاه واقعی خودمون رو در زندگی پیدا کنیم.

مامان زیبا
۱۴۰۰/۰۹/۰۲

تصاویر متوسط بودن...متن هم خیلی نداشت و باید خود مخاطب و خواننده پروبال بده موضوع هم در مورد اینه که هرچند کوچیک هرچند با ظاهر معمولی که شاید توی این دنیا دیگه بدرد نخوریم ولی میشه راه خودمون رو پیدا

- بیشتر
لنا
۱۴۰۰/۰۱/۰۲

زیبا، دلنشین و دوست داشتنی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است