با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آن دور دور

دانلود و خرید کتاب آن دور دور

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آن دور دور  نوشته  عبدالرضا صمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آن دور دور

کتاب آن دور دور داستانی نوشته عبدالرضا صمدی با تصویرگری نوشین صادقیان است. این داستان درباره ببری است که روی قله بلندی نشسته است و از آنجا دور و برش را تماشا می‌کند. ببر از آن دور دور چیزهای زیادی را می‌بیند. دوست دارد بداند آن‌ها چیستند برای همین از قله کوه پایین می‌آید...

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند. 

کتاب آن دور دور را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کودکان و والدینی که دوست دارند برای فرزندانشان داستان بخوانند از خواندن این کتاب و نگاه کردن به تصاویر زیباو دلنشین آن لذت می‌برند. 

درباره عبدالرضا صمدی 

عبدالرضا صمدی در سال ۱۳۴۳ در بیرجند متولد شد. او مدیر کل سابق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی و از فعالین حوزه ادبیات کودک و نوجوان است. از عبدالرضا صمدی تا به حال کتاب‌های آن دور دور و قصه خاله رعنا و عمه نساء منتشر شده است. او همچنین برای نشریات مختلف نیز داستان‌ می‌نویسد. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۷۵۲-۹
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۱-۰۷۵۲-۹