با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سال نو مبارک اژدها

دانلود و خرید کتاب سال نو مبارک اژدها

مجموعه داستان‌های اژدهای من ۲۱

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سال نو مبارک اژدها  نوشته  استیو هرمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سال نو مبارک اژدها

کتاب سال نو مبارک اژدها یکی از کتاب‌های مجموعه اژدهای من نوشته استیو هرمن است که با ترجمه پردیس الله بیگی در انتشارات ترانه پدرام منتشر شده است.

درباره مجموعه کتاب‌های اژدهای من

مجموعه اژدهای من سعی دارد در قالب داستان‌هایی فانتزی با تصاویری رنگی و جذاب مهارت‌های زندگی را به کودکان ۴ تا ۹ ساله آموزش دهد.

اندی پسربچه‌ای است که یک اژدها به اسم دیگی‌دوو دارد. البته اژدهای اندی خطرناک نیست و کاملا تربیت شده و مهربان است. در هر جلد از کتاب‌های مجموعه اژدهای من، یکی از مهارت‌های زندگی همچون دوست داشتن خود، رفتار درست با دیگران، توجه نکردن به قضاوت نابه‌جای مردم، دوست پیدا کردن، شناختن تفاوت‌های دیگران، پذیرفتن عواقب کارهای خود و... به کودکان آموزش داده می‌شود.

در کتاب سال نو مبارک اژدها، اندی و دیگی در کنار خانواده و دوستان شان، روز سال نو را جشن می‌گیرند. لباس نو می‌پوشند، برای دوستانشان کارت تبریک سال نو می‌نویسند، درخت سال نو می‌خرند و آن را تزیین می‌کنند، شیرنی می‌پزند و می‌خورند، با دوستان شان سرود سال نو را می‌خوانند و شکلات داغ می‌خورند، به فروشگاه می‌روند و برای همه هدیه می‌خرند و آن‌ها را کادوپیچ می‌کنند و زیر درخت می‌گذارند و شب، خیلی زود، با رویای هدیه‌ها به خواب می‌روند تا صبح سال نو سرحال باشند.

خواندن مجموعه کتاب‌های اژدهای من را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب‌های مجموعه اژدهای من برای کودکان ۴ تا ۹ ساله نوشته شده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۹۵-۵۵-۹
تعداد صفحات۳۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۹۵-۵۵-۹