با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب اقتصاد مقاومتی در سیره شهدا اثر موسسه فرهنگی حماسه ۱۷

دانلود و خرید کتاب اقتصاد مقاومتی در سیره شهدا

خاکریز اقدام و عمل

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اقتصاد مقاومتی در سیره شهدا  نوشته  موسسه فرهنگی حماسه ۱۷  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اقتصاد مقاومتی در سیره شهدا

کتاب اقتصاد مقاومتی در سیره شهدا نوشته موسسه فرهنگی حماسه ۱۷ است. این کتاب خاکریز اقدام و عمل است و کمک می‌کند تا با نگاهی تازه به مساله اقتصاد مقاومتی بپردازد. 

درباره کتاب اقتصاد مقاومتی در سیره شهدا

پس از آن كه راهبر حكیم انقلاب با عنایت به شرایط داخلی و تحولات سیاسـی و اقتصادی صحنه بین الملل، سـال ۱۳۹۵ را سـال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام نهادند، موسسـه فرهنگی حماسـه ۱۷ بر آن شـد تـا بـا بهره گیری از خاطـرات و یادمانده‌های شـهدای انقلاب و هشـت سـال دفاع مقدس، هـم یادآور حیات طیبـه و زندگی توأم بـا معنویـت آنان باشـد و هم نشـان دهد كه اقـدام و عمل در تمامی عرصه ها به ویژه در زمینه اقتصاد، دور از دسترس نیست. این کتاب نگاهی جالب به زندگی شهدای انقلاب است.

خواندن کتاب اقتصاد مقاومتی در سیره شهدا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به زندگی شهدا پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب اقتصاد مقاومتی در سیره شهدا

ماشـین‌ها صف کشـیده بودند جلوی در؛ ماشـین فرماندهی، جیپ لنـدرور، دو جیـپ مخصـوص دژبان، تازه شـده بود فرمانـده نیروی هوایی ارتش. از خانه که آمد بیرون، احترام نظامی گذاشتیم و پست جدیـدش را تبریـک گفتیـم. نگاهـی انداخت به سـتون محافظ‌ها و لبخندی زد. از این همه لطف و محبت تون تشکر می‌کنم؛ ولی این اسـرافه. خواهش می کنم همه ماشین ها و موتورسوارها برن. همون لـدرور کفایت می‌کنه.« گفتم »اسـکورت تشـریفاته و برای حفاظت از جـون شـما در نظر گرفته شـده.« گفت »عزیز مـن! نیروی هوایی خونه‌ی منه. من اگه توی خونه خودم امنیت نداشـته باشـم، مطمئنا بیرون هم امنیت نخواهم داشت.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۸۷۴-۳۳-۲
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۸۷۴-۳۳-۲