با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فرهنگ جامع سخنان امام حسین (ع)

دانلود و خرید کتاب فرهنگ جامع سخنان امام حسین (ع)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرهنگ جامع سخنان امام حسین (ع)  نوشته  جمعی از پژوهشگران پژوهشکده باقرالعلوم (ع)  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فرهنگ جامع سخنان امام حسین (ع)

فرهنگ جامع سخنان امام حسین (ع) ترجمۀ کتاب شریف موسوعه الکلمات الامام الحسین(ع) است که با استقبال بزرگان و دانشوران حوزۀ عملیه و مبلغان و محققان روبرو گردید، به طوری که ظرف هشت ماه سه بار چاپ شد.

امام حسین علیه السلام در میان تمام فرق اسلامی جایگاهی ویژه دارد. سخنان و راه و روش او برای همگان حجت و معتبر است و می‌تواند درس زندگی و الگوی خوبی برای آنان باشد و در برخوردها و مبارزات مورد توجه قرار گیرد.

 هدف از این مجموعه ارائه ماده اولیه برای تفسیر و تبیین و تحلیل حوادث صدر اسلام است زیرا عصر زندگی حضرت اباعبدالله از مهم‌ترین و شگفت‌انگیزترین دوره‌های پرفرازو نشیب عصر رسول خدا است آن حضرت در دوران پرتلاطم پس از پیامبر با همه فتنه‌هایی که فضای جامعه اسلامی را همچون شب ظلمانی تیره و تار نموده بود حضوری چشمگیر داشت و پس از آن در دوران خلافت کوتاه امیرالمومنین (ع) و امام حسن مجتبی (ع) هم در کنار پدر و برادر بزرگوارش بود و در دوران امامت خویش هم بزرگترین حماسه اسلامی را آفرید و سخنان او بهترین آینه برای انعکاس آن حوادث تلخ و شیرین است و برای محققان بهترین منبع تبیین و تحلیل این دوران را فراهم می‌کند.

 خواندن کتاب فرهنگ جامع سخنان امام حسین (ع) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 محققان علوم اسلامی و علاقه‌مندان به احادیث و سخنان اهل بیت (ع).


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۲۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۷۵۶-۶
دسته بندی
تعداد صفحات۹۲۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۷۵۶-۶