با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اصول و مبانی جذب پول و ثروت

دانلود و خرید کتاب اصول و مبانی جذب پول و ثروت

راز موفقیت ثروتمندان جهان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول و مبانی جذب پول و ثروت  نوشته  رمضان صادقی مقدم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اصول و مبانی جذب پول و ثروت

کتاب اصول و مبانی جذب پول و ثروت نوشته رمضان صادقی مقدم و نسیم کارخانه است. این کتاب مخاطبان را با راز موفقیت ثروتمندان جهان آشنا می‌کند.

درباره کتاب اصول و مبانی جذب پول و ثروت

ثروت یکی از مفاهیمی است که هم معنا و تعاریف زیادی دارد و هم نمادهای بسیاری. ثروت، کسب ثروت و حفظ و چرخش آن در چرخه اقتصادی در حوزه علم اقتصاد قرار دارد و به نظر می‌رسد چیزی است که مختص عده خاصی از افراد است. بسیار شنیده‌ایم که می‌گویند برای ثروتمند شدن و کسب پول لازم است مانند افرادی فکر کنید که ثروتمندند؛ اما ما بدون داشتن شناختی زمینه‌ای از آنان چطور می‌توانیم مانند آن‌ها فکر کنیم؟

رمضان صادقی مقدم و نسیم کارخانه در کتاب اصول و مبانی جذب پول و ثروت، راز موفقیت ثروتمندان جهان را در اختیار ما قرار می‌دهند. نویسندگان بعد از ارائه تعریفی از ثروت و نحوه تولید، توزیع و مصرف آن به بررسی زندگی ثروتمندان جهان می‌پردازند. بخش دوم این کتاب شامل زندگینامه افراد موفقی است که هرکدام در زمینه کاری خود توانستند گوی موفقیت را از دیگران بربایند و به ثروتی عظیم و مثال زدنی دست پیدا کنند.

کتاب اصول و مبانی جذب پول و ثروت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که دوست دارند با روش زندگی و طرز تفکر ثروتمندان آشنا شوند، پیشنهاد می‌کنیم. اگر به خواندن کتاب‌های زندگینامه علاقه دارید، کتاب اصول و مبانی جذب پول و ثروت یک انتخاب خوب برای شما است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۰۷۳-۹
تعداد صفحات۱۱۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۰۷۳-۹