با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گزارشگری خوب

دانلود و خرید کتاب گزارشگری خوب

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گزارشگری خوب  نوشته  آبراهام آمیدور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گزارشگری خوب

کتاب گزارشگری خوب نوشته آبراهام آمیدور یکی از کتاب‌های تخصصی حوزه ارتباطات و رسانه انتشارات همشهری است.

انتشارات مؤسسه همشهری در جهت ارتقا سطح فرهنگی و آگاهی‌های جامعه، از سال ۱۳۷۳ به فعالیت حرفه‏ای در بازار نشر پرداخته است. این مرکز با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و امکانات مؤسسه همشهری، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مؤسسه‌های فرهنگی‌ ـ‌ ‌مطبوعاتی ایران، فعالیت خود را آغاز کرده است. این انتشارات در زمینه‌ چاپ و نشر کتاب‌های برگرفته از مجموعه نشریات مؤسسه، کتاب‌های حوزه علوم ارتباطات و کتاب‌های حوزه شهر و شهرنشینی و همچنین کتاب‌های تخصصی حوزه ارتباطات و رسانه و سایر حوزه‌های علوم انسانی فعالیت می‌کند.

 درباره کتاب گزارشگری خوب

گزارش را می‌شود چنین تعریف کرد: آگاهی‌هایی که نیاز به دانستن آن‌ها نداریم؛ اما علاقه داریم بدانیم. ممکن است تعجب کنید، اما من با این تعریف مخالفم. گزارش شامل اطلاعاتی پنهان است که در زیر سطح جریان دارد. گزارش، سایه حقیقت‌هایی است که اغلب شناخته نیستند، اما ممکن است بر روی همه ما تأثیر مشابهی بگذارند. گزارش، جهانی مرموز در سوی دیگر کوه است. موضوع آن، تمام انسان‌ها، جاها و پدیده‌های فوق‌العاده‌ای است که ما باید درباره آن‌ها بدانیم؛ حتی اگر خودمان از این نیاز آگاه نباشیم. به شیوه‌های آسانی که در اینجا به شما آموخته می‌شود، تسلط پیدا کنید. اگر ستاره گزارشگری نشوید دستِ‌کم در هر روزنامه دلخواه می‌توانید کار حرفه‌ای را آغاز کنید.

خواندن کتاب مدیریت پوشش خبری بحران در رسانه های حرفه ای را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به مباحث رسانه و علوم ارتباطات و دانشجویان و پژوهشگران این رشته.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۴۱-۰۰۵-۷
دسته بندی
تعداد صفحات۲۷۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۴۱-۰۰۵-۷