با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حل مسائلی از بارگذاری به کمک Excel

دانلود و خرید کتاب حل مسائلی از بارگذاری به کمک Excel

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حل مسائلی از بارگذاری به کمک Excel  نوشته  محمدتقی مروج  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حل مسائلی از بارگذاری به کمک Excel

کتاب حل مسائلی از بارگذاری به کمک Excel نوشته محمدتقی مروج است. 

محاسبه بارهای وارد بر ساختمان یکی از مهم‌ترین کارهایی است که در ابتدای هر تحلیلی باید انجام شود که این خود فرایندی وقت گیر و گاهی خسته کننده است. اما از طرفی از آن جا که مراحل محاسبه این بارها در کل سخت و پیچیده نیست و با توجه به مسایل اقتصادی در بین تولید کنندگان نرم افزار تمایل کمی برای وارد شدن به این عرصه وجود داشته و دارد. به همین دلیل تلاش شد تا در مجموعه عمران یار گام‌هایی در این زمینه برداشته شود.

مجموعه حاضر از تعدادی کاربرگ اکسل تشکیل شده است که اطلاعات پایه‌ی بارگذاری مانند جدول‌ها مشخصات مواد و مصالح که در مبحث ششم مقررات ملی ساختمان ارایه شده‌اند و همچنین جدول‌های پایه مربوط به آیین نامه ۲۸۰۰ ویرایش سوم در این کاربرگ‌ها گنجانده شده‌اند. برای استفاده از این کاربرگ‌ها کاربر نیاز به اطلاعات زیادی از اکسل ندارد اما مسلط بودن بر اکسل می‌تواند کارایی استفاده کنندگان را بالاتر برده و به ایشان امکان استفاده متنوع‌تر و گسترده از اطلاعات موجود را بدهد. به همین دلیل به خوانندگان گرامی پیشنهاد می‌شود که کتاب کلید اکسل برای مهندسان عمران و همچنین دیگر کتاب‌ها از مجموعه کلید که مربوط به نرم افزار اکسل هستند را مطالعه کنند. این کتاب‌ها در پایان همین کتاب نیز معرفی شده‌اند.

خواندن کتاب حل مسائلی از بارگذاری به کمک Excel را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام متخصصان عمران پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۹/۳۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۶۵۶-۹۶-۱
تعداد صفحات۴۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۹/۳۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۶۵۶-۹۶-۱