رینولوژی ۱ (۲۰۲۰)

دانلود و خرید کتاب رینولوژی ۱ (۲۰۲۰)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رینولوژی ۱ (۲۰۲۰)  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رینولوژی ۱ (۲۰۲۰)

کتاب رینولوژی ۱ (۲۰۲۰) به آسیب نوشته دکتر فاطمه شجاع صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس رینولوژی ۱ (۲۰۲۰) است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب رینولوژی ۱ (۲۰۲۰) شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب رینولوژی ۱ (۲۰۲۰)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب رینولوژی ۱ (۲۰۲۰) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب رینولوژی ۱ (۲۰۲۰) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب رینولوژی ۱ (۲۰۲۰) را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

مطالعه کتاب رینولوژی ۱ (۲۰۲۰) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۳,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۲۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۷۶-۷
تعداد صفحات۲۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۳,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۲۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۷۶-۷