با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اهمیت هوش هیجانی و خوشبینی تحصیلی در یادگیری و موفقیت

دانلود و خرید کتاب اهمیت هوش هیجانی و خوشبینی تحصیلی در یادگیری و موفقیت

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اهمیت هوش هیجانی و خوشبینی تحصیلی در یادگیری و موفقیت  نوشته  مائده گل‌نیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اهمیت هوش هیجانی و خوشبینی تحصیلی در یادگیری و موفقیت

کتاب اهمیت هوش هیجانی و خوشبینی تحصیلی در یادگیری و موفقیت، اثری مشترک از مائده گل‌نیا و زهرا باقری است.

با توجه به رسالتی که معلم در رشد دانش‌آموز و پرورش و تربیت نیروی انسانی در هر جامعه‌ای دارد، می‌توان به نقش پراهمیت وی در خلق آینده‌ای بهتر و برتر پی برد. زندگی تحصیلی هر فرد یکی از مهم‌ترین دوره‌های زندگی او محسوب می‌شود که بر سایر بخش‌های زندگی تأثیر می‌گذارد. با افزایش مشکلات رفتاری و هیجانی در کودکان و نوجوانان، از جمله استرس و افسردگی و ضعف در اعتمادبه نفس، آموزش مهارت‌های لازم درخصوص تقویت هوش هیجانی از نگاه والدین و معلمان ضروری دانسته می‌شود. گرچه فرصت طلایی برای شکل‌گیری هوش هیجانی در سال‌های اول زندگی است، اما این توانایی در سطح محدودتر در طول زندگی ادامه‌دار خواهد بود.

با توجه به این مسئله که مهم‌ترین منبع سازمان‌ها نیروی انسانی است و استعداد و توانایی و هوش افراد منجر به افزایش کارآمدی و بهره‌وری سازمان‌ها می‌شود؛ بنابراین در عصر حاضر مسئله و چالش اصلی آموزش و پرورش و معلمان تلاش در جهت راهکارهایی است که میزان یادگیری، توانایی کنترل هیجانات و مدیریت روابط را افزایش دهد. ادراک بشر از هوش‌های انسانی بسیار محدود است و بسیاری از توانمندی‌های مؤثر بشر در زندگی در نظر گرفته نمی‌شود.

کتاب حاضر حاصل تلاش نویسندگان در جهت جمع‌آوری تحقیقات مستند و برجسته پژوهشگران در خصوص اهمیت هوش هیجانی، ابعاد آن، رابطه هوش هیجانی با مؤلفه‌های گوناگون ازجمله عملکرد شغلی، پیشرفت تحصیلی، اضطراب و...و خوش‌بینی تحصیلی و نقش آن در ایجاد احساس کارآمدی دانش‌آموزان است.

خواندن کتاب اهمیت هوش هیجانی و خوشبینی تحصیلی در یادگیری و موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

معلمان و مربیان آموزش و پرورش و والدین دانش‌آموزان.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۳۳-۶۳-۰
تعداد صفحات۹۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۳۳-۶۳-۰