با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت پروژه

دانلود و خرید کتاب مدیریت پروژه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت پروژه  نوشته  اندی بروس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت پروژه

مدیریت پروژه اثر اندی بروس و کین لانگدون است که در انتشارات نظری به چاپ رسیده است.

برای موفقیت در دنیای کسب‌وکار رقابتی امروزه مدیران باید دستاوردهایشان را به‌موقع و مطابق با بودجه اجرا کنند. به‌واسطه بکار بردن فرایند، ابزارها و تکنیک‌های نشان داده‌شده در مدیریت پروژه، شما عملکرد را به بهترین حد ممکن می‌رسانید و همیشه از پیامد مطلوب اطمینان حاصل خواهید کرد. مناسب با مدیران در تمام سطوح، این کتاب شما را با دانش چگونگی رهبری هرگونه پروژه، بزرگ یا کوچک، با یک نتیجه موفق مجهز می‌کند. از شروع یک پروژه به‌طور مؤثر قابل‌اجرا گرفته تا انگیزاندن یک گروه و فائق آمدن بر مشکلات و تمام جنبه‌های مدیریت حرفه‌ای پروژه، به‌وضوح توضیح داده‌شده است. 

کتاب مدیریت پروژه یک راهنمای قدم‌به‌قدم برای برنامه‌ریزی پروژه به همراه ۱۰۱ نکته اضافی و توصیه‌های پیشنهادی عملی است. در آخر، یک تمرین خودارزیابی وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا توانایی‌های خود را به‌عنوان یک مدیر پروژه ارزیابی کنید و به شما کمک کند تا توانایی‌ها و پیش‌بینی‌های خود را برای آینده بالا ببرید.

 خواندن کتاب مدیریت پروژه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 مدیران و مسئولان پروژه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۶۲۷-۸
تعداد صفحات۱۴۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۲۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۶۲۷-۸

تجربه بهتر در اپلیکیشن