با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب آموزش زبان فرانسه دامیز اثر دودی کاترین اشمیت

کتاب آموزش زبان فرانسه دامیز

نویسنده:دودی کاترین اشمیتمیشل ام. ویلیامزدومینیک ونزلزوئی اروتوپولوسمترجم:شادی حسن‌پورانتشارات:انتشارات آوند دانشسال انتشار:۱۳۹۵تعداد صفحه‌ها:۴۰۸ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۳.۴از ۱۷ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۵

تعداد صفحه‌ها۴۰۸ صفحه

دسته‌بندی

معرفی کتاب آموزش زبان فرانسه دامیز

کتاب آموزش زبان فرانسه دامیز اثر دودی کاترین اشمیت و دیگران یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه آموزش زبان است که آموزش‌هایی را در زمینه زبان فرانسه به علاقه‌مندان می‌دهد.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب آموزش زبان فرانسه دامیز کمک می‌کند مکالمه‌ی زبان فرانسه را یاد بگیرید، بر قواعد اولیه و صرف افعال و لغات و تلفظ تسلط پیدا کنید.

خواندن کتاب آموزش زبان فرانسه دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به آموختن زبان فرانسه مخاطبان این کتاب‌‌اند.

نظرات کاربران

pinky pie
۱۴۰۰/۰۱/۱۳

کتاب بسیار جالبیه اما مشکل اصلی این هست که این کتاب و چند کتاب دیگه از دامیز همراه با سی دی حاوی اطلاعات شنیداری فروخته میشن اگر سی دی کتاب هم به شکل فایل صوتی همراه کتاب ارائه بشه خیلی خیلی

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است