با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اولین بار برای پدرها

دانلود و خرید کتاب اولین بار برای پدرها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اولین بار برای پدرها  نوشته  تیم مانجیم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اولین بار برای پدرها

کتاب اولین بار برای پدرها نوشته تیم مانجیم است که با ترجمه امیرحسین میرزائیان منتشر شده است. این کتاب راهنمای رفتاری برای پدران است، کتاب اولین بار برای پدرها کمک می‌کند پدران بتوانند ارتباط خوبی با فرزندانشان داشته باشند.

درباره کتاب اولین بار برای پدرها

کتاب اولین بار برای پدرها به شما نشان می‌دهد که پدر بودن بیشتر به یک هنر نزدیک است تا علم: هنر تفسیر شما از این‌که به راستی معنای رابطهٔ پدر و فرزند چیست. متأسفانه راه مطمئنی برای این‌که کودکی شاد و کامل پرورش دهید وجود ندارد. در کتاب اولین بار برای پدرها شما بزرگ‌ترین سفر پرماجرای زندگی‌تان را در پیش رو دارید، و این سفر بزرگ‌ترین تجربهٔ زندگی شما هم هست. در طول این سفر، خوشی و شادمانی بسیار است اما از هم‌اکنون باید خود را برای روزهای طغیان فرزندتان آماده کنید و بدانید که ممکن است محصول نهایی شما آنچنان که می‌خواستید از کار در نیاید.

خواندن کتاب اولین بار برای پدرها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام پدرانی که می‌خواهند با فرزندشان رابطه خوبی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب اولین بار برای پدرها

آرام گیرید و به کارتان ادامه دهید!

نخستین روزهایی که درمی‌یابید پدر شده‌اید می‌تواند پراضطراب باشد، اما نباید بگذارید این اضطراب بر شما غلبه کند. در این مرحله از پدر شدن، چهار نکته‌ای را که در ادامه می‌آیند، ملکهٔ ذهنتان کنید:

عزم خود را جزم کنید که از همان روز اول پدری آگاه، متعهد و مقید باشید، حتی اگر هنوز گیج و سرگردان مانده‌اید.

آرام باشید. شما نمی‌توانید همه چیز را پیش‌بینی کنید، پس حتی آغاز به فکر کردن دربارهٔ مسائل آینده و نقشه کشیدن برای حل آن‌ها غلط است.

با همسرتان همراه باشید. او هم به اندازهٔ شما مضطرب است، حتی اگر این‌طور به نظر نیاید. آوردن فرزند قدم بزرگی برای هر دوی شماست.

از یاد نبرید که داشتن معجونی از احساسات ضد و نقیض برای شما امری طبیعی است. اگر فکر می‌کنید «پدر کامل بودن» همه چیز را در خود دارد به جز لذت و شعف، به صفحهٔ ۱۲ سری بزنید. انسان موجود پیچیده‌ای است و احساسات و واکنش‌هایش هم به همان اندازه پیچیده‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۲۵۸-۵-۳
تعداد صفحات۲۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۲۵۸-۵-۳