با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۴۵ آموزه شگفت‌انگیز از ریچارد برانسون درباره زندگی و کسب و کار

دانلود و خرید کتاب ۴۵ آموزه شگفت‌انگیز از ریچارد برانسون درباره زندگی و کسب و کار

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۴۵ آموزه شگفت‌انگیز از ریچارد برانسون درباره زندگی و کسب و کار  نوشته  سامی رد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۴۵ آموزه شگفت‌انگیز از ریچارد برانسون درباره زندگی و کسب و کار

۴۵ آموزه شگفت‌انگیز از ریچارد برانسون درباره زندگی و کسب و کار کتابی از  سامی رِد است که شما را با آموزه‌های کاربردی در زمینه موفقیت در زندگی و کسب‌کار آشنا می‌کند.

در سال ۱۹۶۶ پسری شانزده ساله، ترک تحصیل کرده و مبتلا به خوانش پریشی، علی رغم دانش و تجربه کم خود، به عنوان کارآفرین شروع به کار کرد و به فعالیت های جدیدی پرداخت. او در سال ۱۹۷۳ شرکت نشر موسیقی ویرجین ریکوردز را راه اندازی کرد و امروزه تاجری بسیار شناخته شده است. گروه ویرجین هم اکنون بیش از ۴۰۰ شرکت در ۳۰ کشور در سراسر جهان دارد. پسر جوانی که به او اشاره میکنیم ریچارد برانسون است که عموماً از او با عنوان سر ریچارد برانسون یاد می‌شود.

ریچارد برانسون، یک کارآفرین، سرمایه گذار، انسان دوست، مربی و رهبر دوراندیش، سخنران انگیزشی و نویسنده، با سبک زندگی و کار خود الهام بخش میلیون‌ها انسان در سراسر جهان بوده است. هر ذره از زندگی او عظیم و الهام بخش است. او افسانه ی ماورای گروه شرکت های ویرجین است.

ریچارد برانسون چیزی فراتر یک کارآفرین و میلیاردر است. او به خاطر تدریس ها، نقل قول‌ها و سخنانش پیرامون موضوعات مختلف، از راه انداختن کسب و کار گرفته تا مدیریت افراد برای رسیدن به زندگی موفق، بسیار شناخته شده است.

 این کتاب آموزه‌های متنوع ریچارد برانسون، میلیاردر موفق، در مورد کسب و کار و زندگی را ارائه می‌دهد. این کتاب شامل ۴۵ آموزه و روش به کار بستن این عادات در زندگی است. از دریافتن این حقیقت که این آموزه‌ها چقدر ساده و اساسی به نظر می‌رسند شگفت زده خواهید شد. تفاوت ریچارد برانسون با دیگر نویسندگان حوزه موفقیت در همین حقیقت نهفته است؛ او ترجیح می‌دهد همه چیز را ساده ببیند. دانش و درایتی که او در این کتاب به اشتراک گذاشته بر زندگیتان اثر خواهد گذاشت و شما را قادر خواهد ساخت طعم شادی و موفقیت را بچشید. 

خواندن کتاب ۴۵ آموزه شگفت‌انگیز از ریچارد برانسون درباره زندگی و کسب و کار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت در زندگی و کسب‌وکار مخاطبان این کتاب‌اند.

بخشی از کتاب ۴۵ آموزه شگفت‌انگیز از ریچارد برانسون درباره زندگی و کسب و کار

با دشمنان خود مدارا کنید. این اصل در کار و زندگی به شما کمک می‌کند.

"با دشمنان خود دوستانه رفتار کنید، اگر با کسی بحثتان شد کمی بعد به او زنگ بزنید و برای شام مهمان اش کنید." زندگی کوتاه‌تر از آن است که بخواهید برای خود دشمن تراشی کنید. بخشش دیگران حُسنی است که همهٔ رهبران و کارآفرینان باید در خود پرورش دهند. اگر نلسون ماندلا توانست افرادی که او را برای ۲۷ سال به زندان انداختند ببخشد، شما هم می‌توانید! پس تمام تجربیات تلخ را کنار بگذارید، ببخشید و با همه کسانی که در اطرافتان هستند خوب باقی بمانید. هر موقعیتی دو رو دارد، اگر سعی کنید و دیدگاه طرف مقابل را درک کنید دوستان بیشتری به جای دشمنان بیشتر پیدا خواهید کرد و دنیا جای بهتری برای زندگی خواهد شد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
از شکست درس بگیرید. اگر کارآفرین هستی و اولین سرمایه‌گذاریت موفقیت آمیز نبوده، به جمع ما خوش آمدی
farzane
صداقت نه تنها بهترین تدبیر هست بلکه تنها تدبیر است.
farzane

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۱ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۵۱صفحه
نوع فایلEPUB