با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ۹۹ فعالیت برای تربیت کودکان شاد، موفق و تاب‌آور اثر ویانا سوسانا گونکالوس

دانلود و خرید کتاب ۹۹ فعالیت برای تربیت کودکان شاد، موفق و تاب‌آور

۱٫۵ از ۲ نظر
۱٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۹۹ فعالیت برای تربیت کودکان شاد، موفق و تاب‌آور  نوشته  ویانا سوسانا گونکالوس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۹۹ فعالیت برای تربیت کودکان شاد، موفق و تاب‌آور

کتاب ۹۹ فعالیت برای تربیت کودکان شاد، موفق و تاب آور نوشته ویانا سوسانا گونگالوس است. این کتاب سعی دارد با دوری از باورهای غلط شما را به سوی تربیت درست فرزندانتان هدایت کند.

درباره کتاب ۹۹ فعالیت برای تربیت کودکان شاد، موفق و تاب آور

کودکان می‌توانند چگونگی انجام کارها را بیاموزند اما آنها بسیاری از این کارها را از کسانی که در اطراف آنها هستند به ویژه بزرگسالانی که بخشی از زندگی آنها هستند، می‌آموزند. الگوهای اصلی آنها والدین و معلمان آنها هستند که آنها را از نزدیک مورد مشاهده قرار می‌دهند و از آنها می‌آموزند. اما کودکان زمانی بیشتر می‌آموزند که در عمل با این بزرگسالان تعامل کنند و با آنان مشارکت کنند؛ آنها با هم مهارت‌های خود را می‌سازند و توانایی خود برای استفاده از این مهارت‌ها را زمانی که بیش از همه مورد نیاز هستند، گسترش می‌دهند. بنابراین، برای یادگیری چیزهای جدید چه راهی بهتر از این که بزرگسالان و کودکان با یکدیگر کار کنند، تفریح کنند و مهارت‌هایی را بسازند که در طول یک عمر دوام داشته باشد؟ این همان موضوعی است که این کتاب دربارهٔ آن است؛ این کتاب بر کار کردن بزرگسالان با کودکان با یکدیگر در مدرسه، و والدین و کودکان با هم در خانه تمرکز دارد به طوری‌که آنها می‌توانند سفر شگفت‌انگیزی از خودشناسی، مقاومت و موفقیت را در زمان حال آغاز کنند تا آینده ادامه دهند.

گر دانش‌آموزان نتوانند مهارت‌های ضروری برای زندگی را کسب کنند، معضلات جامعه مدرن مثل افسردگی، فرار از خانه و مدرسه، بیکاری، بی‌قراری، خشم، جرم و بسیاری دیگر از بین نخواهند رفت. این کتاب کمک می‌کند کودکان موفق‌تر باشند. 

خواندن کتاب ۹۹ فعالیت برای تربیت کودکان شاد، موفق و تاب آور را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام والدینی و مربیانی که نگران تربیت فرزندانشان هستند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب ۹۹ فعالیت برای تربیت کودکان شاد، موفق و تاب آور

کار با والدین همیشه فرصتی برای ساخت روابط قابل اعتماد و مبتنی بر همکاری میان خانه و مدرسه می‌باشد. پژوهش‌ها نشان می‌دهد که مشارکت والدین در امور مدرسه می‌تواند موفقیت تحصیلی فرزندان را پیش‌بینی نماید و کمک می‌کند که یاد بگیرند که در هر دو محیط سازگارتر و کل نگرتر عمل کنند. زمانی که والدین با آغوش باز در کارهای مدرسه مشارکت فعال داشته باشند، این امر به آنها کمک می‌کند احساس کنند که به سخنان آنها گوش داده می‌شود، به نظرات و نگرانی‌های آنها ارج نهاده می‌شود و آنها را قادر می‌سازد تا احساس کنند که در یادگیری فرزندان خود کاملاً شریک هستند.

به خاطر داشته باشید که منظور ما از «والدین»، می‌تواند پدر یا مادر، پدربزرگ و مادربزرگ یا سرپرست کودک باشد.

تمام فعالیت‌های این کتاب شامل تکالیفی است که کودکان بتوانند آن‌ها را در خانه ادامه دهند. برای موفقیت در این کار، مشارکت والدین بخش مهم فرایند یادگیری است و نیازهای زیر باید منظور شود:

ـ دعوت والدین به مدرسه از همان ابتدای کار بسیار سودمندی است. قبل از آن که این فعالیت ها را با کودکان انجام دهید، به والدین اطلاع دهید که چگونه این فعالیت‌ها را انجام خواهید داد، چه یادگیری‌هایی را دربر می‌گیرد، چه تکالیفی را کودکان در خارج از خانه انجام خواهند داد و چگونه مدرسه و خانه می‌توانند با یکدیگر کار کنند. انجام یک یا دو فعالیت در حضور والدین نیز می‌تواند مفید واقع شود به طوری که آنها می‌توانند ماهیت خلاق و تعاملی این نوع فعالیت ها را ببینند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۰۴-۱۳۸-۹
تعداد صفحات۱۵۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۰۴-۱۳۸-۹