با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آرزوی بزرگ یک ابر کوچک

دانلود و خرید کتاب آرزوی بزرگ یک ابر کوچک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آرزوی بزرگ یک ابر کوچک  نوشته  تام لیچتنهلد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آرزوی بزرگ یک ابر کوچک

کتاب آرزوی بزرگ یک ابر کوچک داستانی لطیف و بامعنا از تام لیچتنهلد است. این داستان درباره ابر کوچکی است که دوست دارد کارهای خیلی بزرگی انجام دهد. آزاده کامیار این اثر را به فارسی ترجمه کرده است. 

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب آرزوی بزرگ یک ابر کوچک

ابرک، اسم ابر کوچولو موچولوی قصه است. او خیلی کوچولو است و از این بابت اصلا گله‌ای ندارد. بقیه ابرها هر کدام او را به اسم بامزه‌ای صدا می‌زنند. تازه ابرک کلی دوست‌های ریزه میزه مانند خودش دارد. از همه مهمتر اینکه ابرک، یک جای خواب عالی روی ماه برای خودش دارد. اما ابرک یک روز ابرهای بزرگ را می‌بیند که کارهای خیلی بزرگی انجام می‌دهند. او هم دلش می‌خواهد کارهای بزرگ انجام دهد؛ مثلا باغ‌ها را سبز و پر از گل کند، جویبارهای پر آب جاری کند یا آنقدر ببارد که مدرسه‌ها تعطیل شوند! چه چیزی از این بهتر؟

اما برای این کار ابرک باید بزرگ باشد. خیلی بزرگ‌تر از چیزی که حالا هست...

کتاب آرزوی بزرگ یک ابر کوچک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کودکان و خردسالان از شنیدن داستان آرزوی بزرگ یک ابر کوچک لذت می‌برند و در کنار آن مفاهیم بسیاری مانند ارزشمندی وجود خودشان و همکاری را می‌آموزند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۵۷۵-۳
تعداد صفحات۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۵۷۵-۳