با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کتاب واحد کار (۱) اثر موسسه پژوهشی کودکان دنیا

دانلود و خرید کتاب کتاب واحد کار (۱)

واحدهای کار برای مراکز پیش‌دبستان

۴٫۳ از ۴ نظر
۴٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کتاب واحد کار (۱)  نوشته  موسسه پژوهشی کودکان دنیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کتاب واحد کار (۱)

کتاب واحد کار (۱) را انتشارات کارگاه کودک منتشر کرده است. انتشارات کارگاه کودک به مدیر مسئولی اکرم امینایی فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ با هدف انتشار کتاب برای کودکان و خردسالان، والدین و مراقبان کودکان خردسال، مربیان، معلمان، مدیران آموزشی و مدیران مراکز پیش دبستانی، کارشناسان و فعالان حوزه آموزش کودکان آغاز کرده است.

این انتشارات تلاش کرده است نیاز‌های جامعه و تجربه‌های مربیان در حوزه رشد و تکامل کودکان را اولویت قرار دهد و از: ایجاد انگیزه کتاب‌خوانی، توانمند سازی جوامع محلی، ارتقای خانواده در راستای ایجاد محیطی شاد و امن برای کودکان و ضرورت آموزش‌های پیش دبستانی حمایت کند.

تمامی کتاب‌های این انتشارات از سوی کارشناسان و متخصصان موسسه پژوهشی کودکان دنیا آماده سازی شده است.

درباره کتاب واحد کار (۱)

آماده سازی منابع کار برای مربیان، معلمان و خانواده‌ها و همه مراقبینی که با کودکان خردسال کار می‌کنند، یکی از برنامه‌های مهم و اساسی موسسه پژوهشی کودکان دنیا است.

سال‌هاست که موسسه از طریق تهیه و آماده‌سازی کتاب‌های مرجع آموزش کودکان خردسال سعی می‌کند که این نوع منابع کار را در اختیار خانواده‌ها و علاقه‌مندان قرار دهد. البته کسانی که با کتاب‌های مرجع آموزش کودکان آشنایی دارند، مطلع هستند که تدوین و آماده سازی این کتاب‌ها بسیار پرکار، سخت و در عین‌حال بسیار کاربردی است. جدا از این منابع ارزشمند مدت‌هاست که هیات مدیره موسسه پژوهشی کودکان سعی می‌کند که کتاب‌های سبک‌تر و کاربردی‌‌تری نسبت به کتاب‌های مرجع تهیه کند.

مجموعه‌ای که در دست دارید یکی از این منابع است. این کتاب شامل ۸ واحد کار است که مربیان و معلمان می‌توانند از آن به عنوان فعالیت‌های آموزشی با کودکان استفاده کنند.

به کودکان فرصت دهید تا بخواهند، پرسش کنند، کنجکاوی‌های خود را نشان دهند و سپس شما بر اساس این کنجکاوی‌ها از این منابع استفاده کنید.

خواندن کتاب واحد کار (۱) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان و والدین و مربیانی که دغدغه تربیت فرزندانشان را دارند پیشنهاد می‌کنیم.
آ


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
narges taheri
۱۳۹۹/۰۸/۳۰

کتابهای موسسه پژوهشی همه عالی هستند

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۰/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۳۶۴-۷۲-۰
تعداد صفحات۲۳۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۰/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۳۶۴-۷۲-۰