با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب راز شاد زیستن اثر اندرو  متیوس

دانلود و خرید کتاب راز شاد زیستن

کتابی کوچک برای رسیدن به صمیمیت و آسایش خاطر

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راز شاد زیستن  نوشته  اندرو  متیوس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راز شاد زیستن

راز شاد زیستن کتاب معروف اندرو متیوس درباره شادی زندگی است که با ترجمه کاظم زرین در انتشارات الماس دانش به چاپ رسیده است.

زندگی ما طبق الگوهایی جلو می‌رود که ریشه آنها در ضمیر ناخودآگاهمان است. ما ناخودآگاه زندگی خود را بر اساس این الگوها شکل می دهیم . مثلا بعضی‌ها همیشه به دنبال حادثه‌‌آفرینی‌اند، بعضی همیشه در زندگی می‌نالند و خیلی‌ها همیشه نگرانند و.... و دقیقا زندگی هم با آنها همان کاری را می‌کند که انتظارش را دارند، اما این یک حقیقت است که ما اسیر الگوهای رفتاری خود نیستیم. الگوهای منفی کهنه شاید قوی و جاافتاده باشند، اما شکست‌ناپذیر هم نیستند. 

درباره کتاب راز شاد زیستن

متیوس در  کتاب راز شاد زیستن به شما می‌گوید که چگونه الگوهای کهنه رو شکست دهید وهمیشه دربارهٔ خود و وضعیت خود، مثبت فکر کنید. 

ممکن است نظم‌دهی ذهنی در این زمینه آسان نباشد، اما پاداش‌های آن ارزنده است. آیا تابه‌حال دقت کرده‌اید که وقتی احساس خوبی دربارهٔ خود دارید، دیگران هم بهتر از همیشه به‌نظر می‌رسند؟ آیا این تغییر در دیگران جالب‌توجه یا حتی عجیب نیست؟

 جهان، بازتابی از خودِ ماست. وقتی از خود بیزار باشیم، از همه بیزاریم و وقتی به همین که هستیم، عشق بورزیم ، جهان هم زیبا و دوست‌داشتنی به‌نظر می‌رسد. تصویری که انسان از خود در ذهن دارد، تعیین می‌کند که چه رفتارهایی از او سر خواهند زد؛ با چه کسانی دوست خواهد بود، برای به دست آوردن چه چیزهایی تلاش، و از چه اموری دوری خواهد کرد.

 اندرو متیوس در کتاب راز شاد زیستن درباره الگوهای رفتاری ما و چگونگی تغیر آنها و تبدیلشان به الگوهای مثبت حرف می‌زند. او در این کتاب معروف خود که مردم در همه جای دنیا آن را می‌شناسند و در کتابخانه بیشتر کلینیک‌های رفتاردرمانی و روان‌شناسی پیدا می‌شود، راز چگونه شاد زیستن را آموزش می‌دهد. متیوس با مطالبی که در کتاب ارزشمندش درباره روش‌های شاد زندگی کردن بیان می‌کند، می‌تواند به راحتی شما را با خود همراه کند تا ضمن خواند کتاب جذاب و تاثیرگذارش زندگی خود را قدم به قدم بهبودبخشید.

 خواندن کتاب راز شاد زیستن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 خواندن این کتاب برای همه، در هر سن و سالی مفید است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
negara
۱۳۹۹/۰۹/۰۱

اولین کتاب روانشناسی خوندم اینقد بهم چسبید. فوق‌العاده بود بعضی کتاب ها چون نویسنده معروفی ندارن یا اسم کلیشه ای ندارن باعث میشه گمنام بمونه و نرن سمتشون ولی این کتاب عاااالی بود. کتاب به صورت ساده و صمیمی اومده

- بیشتر
بهار
۱۳۹۹/۰۹/۰۵

لطفا این کتاب و در بی نهایت قرار بدین ممنون

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۸/۲۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۸۱۴-۸۹-۸
تعداد صفحات۱۶۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۸/۲۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۸۱۴-۸۹-۸