با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب جادوی والدین اثر کارول سوریا

دانلود و خرید کتاب جادوی والدین

تربیت صحیح کودک

۳٫۱ از ۸ نظر
۳٫۱ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جادوی والدین  نوشته  کارول سوریا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جادوی والدین

کتاب جادوی والدین؛ تربیت صحیح کودک، کتابی کاربردی از کارول سوریا است که شما را با روش‌های تربیتی جدید آشنا می‌کند تا فرزندانی با اعتماد به نفس بالا و فعال به جامعه تحویل دهید.

درباره‌ی کتاب جادوی والدین

کتاب جادوی والدین کتابی کاملا کاربردی و مفید است که به تمام والدین کمک می‌کند تا در راه تربیت فرزندانشان، بهترین روش را برگزینند و با آگاهی کامل در مسیر قدم بردارند. مسیر تربیت فرزندان مسیری دشوار و طولانی است. همانطور که ما در طول زمان تغییر می‌کنیم و به آدم‌های جدیدی تبدیل می‌شویم، روش‌های تربیت صحیح کودک هم تغییر می‌کند. با دانستن راه‌های جدید می‌توانیم کودکانی تربیت کنیم که اعتماد به نفس بالایی دارند، به خوبی می‌توانند ارتباط برقرار کنند و عواطف و احساساتشان را می‌شناسند و می‌توانند به خوبی با آن‌ها مرتبط شوند.

کارول سوریا در کتاب جادوی والدین به شما روشی را آموزش می‌دهد که کمکتان می‌کند تا بهترین ارتباط را با فرزندانتان برقرار کنید و دوستان نزدیک و خوبی برای یکدیگر باشید.

کتاب جادوی والدین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

والدین و مربیان می‌توانند از مطالب عالی و کاربردی کتاب جادوی والدین استفاده کنند.

بخشی از کتاب جادوی والدین

بهترین حرف‌هایی که شنیدید چه بودند؟ بهترین روش تشویق شدنتان چه بوده است؟

آیا می‌بینید چگونه آنچه می‌گویید یا روشی که آن را بیان می‌کنید می‌تواند اثری بزرگ روی کودکان بگذارد که تا بزرگسالی برجای خواهد ماند؟ من با کودکان بسیاری کار کرده‌ام که به‌ وسیله‌ی یک نظر از سوی کسی که برایشان مهم بود، خرد شده بودند. حتی درمورد بزرگسالان نیز کلمات می‌توانند فوق‌العاده آسیب‌رسان باشند. همگی ما می‌خواهیم که دوست داشته شویم. نظرات منفی درمورد ما اغلب به عمق قلبمان راه می‌یابند و برایمان رنگ حقیقت می‌گیرند؛ مگر آن‌که عزت نفس سالمی داشته باشیم.

فهرست کتاب جادوی والدین

  • مقدمه
  • یک شالوده‌ی ایمن
  • فرزندپروری همراه با احترام
  • احساسات

سایر کتاب‌های کارول سوریا

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۳-۴۲-۳
تعداد صفحات۳۴۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۳-۴۲-۳