با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بازار جدید ارز دیجیتال اثر محمد حسین طالب بیدختی

دانلود و خرید کتاب بازار جدید ارز دیجیتال

می‌خواهید تجارت کنید؟ دم در بد است

۳٫۵ از ۱۱ نظر
۳٫۵ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بازار جدید ارز دیجیتال  نوشته  محمد حسین طالب بیدختی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب بازار جدید ارز دیجیتال

بازار جدید ارز دیجیتال نوشته محمدحسین طالب بیدختی است. بانک و نظام بانکی به عنوان تعدیل و جاری کننده پول و ارزش مالی کشور، زیر مجموعه‌ای از نظام اقتصادی هر کشور به شمار می‌رود که با بخش‌های گوناگون تولید و صنعت و مردم رابطه‌ای نزدیک و تنگاتنگ دارد.

با رشد روز افزون معاملات تجاری الکترونیکی در سطح دنیا و نیاز تجارت به حضور بانک جهت نقل و انتقال منابع مالی، بانکداری الکترونیکی به عنوان بخش جدائی ناپذیر از تجارت الکترونیکی و دارای نقش اساسی در اجرای آن بوجود آمده است.

سرعت توسعه فن آوری اطلاعات، باعث ایجاد تغییرات عمده‌ای در شکل پول و سامانه‌های انتقال منابع در عرصه بانکداری شده و مفاهیم جدیدی را به عنوان پول الکترونیکی و انتقال الکترونیکی آن ارائه نموده است. این دو مفهوم، ایجاد کننده نوع جدیدی از بانکداری تحت عنوان بانکداری الکترونیکی است.

با رشد روز افزون معاملات تجاری الکترونیکی در سطح دنیا و نیاز تجارت به حضور بانک جهت نقل و انتقال منابع مالی، بانکداری الکترونیکی به عنوان بخش جدائی ناپذیر از تجارت الکترونیکی و دارای نقش اساسی در اجرای آن بوجود آمده است.

کتاب بازار جدید ارز دیجیتال برای آشنایی با بلاک‌چین، ارز دیجیتال و تجارت آن است. این کتاب برای همه سنین مناسب است و در آن سعی شده مفاهیم پیچیده ارزهای دیجیتال و فناوری‌های نو و وابسته به عرصه دیجیتال به ساده‌ترین شکل ممکن بیان شود. 

خواندن کتاب بازار جدید ارز دیجیتال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

بدیهی است که با گذر زمان الفبای زندگی تغییر می‌کند و نیاز است همگان با مفاهیم کلی تکنولوژی‌های پراستفاده مثل کامپیوتر و اینترنت در سطح پایه آشنا باشند.

 بخشی از کتاب بازار جدید ارز دیجیتال

فرض کنید به پاریس سفر کرده‌اید و می‌خواهید چند روزی را در هتل سپری کنید (حتماً خوش می‌گذرد).

وارد هتل موردنظرتان می‌شوید و نزدیک پیشخوان می‌روید. در حال آماده کردن مدارکتان هستید که متوجه می‌شوید پولتان را به واحد پول فرانسه (فرانک) تبدیل نکرده‌اید. به نظر نمی‌رسد هتل‌دار از شما تراول ایران را بپذیرد!

یک تاکسی می‌گیرید و به راننده تاکسی می‌گویید شما را به یک صرافی مطمئن و باانصاف برساند. (امیدوارم زبان فرانسوی‌تان خوب باشد!)

پولتان را از تومان به یورو تبدیل می‌کنید و با همان تاکسی به هتل برمی‌گردید. حالا می‌توانید اتاقتان را تحویل بگیرید.

اما صبر کنید! نیازی نیست به صرافی بروید...

تلفن همراهتان را بردارید، به اینترنت وارد شوید و از یک صرافی دیجیتال بخواهید تا بیت‌کوین شما را به یورو تبدیل کند. اگر بیت‌کوین ندارید هر ارز دیجیتالی که در حسابتان دارید مثلاً neo را تبدیل به واحد پول کشور فرانسه کنید و اتاقتان را تحویل بگیرید. امیدوارم از اقامتتان لذت ببرید قربان! 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۲۵۳۷۵۱۶
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

کتاب خوبی برای منی بود که چیزی نمیدونم کمی کوتاه بود فقط.

کاربر ۴۳۷۷۵۱۰
۱۴۰۱/۰۲/۰۸

عالی بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۵۷-۱۱-۱
تعداد صفحات۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۵۷-۱۱-۱