قبایل
بدون نظر

دانلود کتاب قبایل

به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
بدون نظر
بدون نظر
بدون نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب قبایل

ست گودین، در کتاب قبایل درباره چگونگی رسیدن به رویاها و آرزوها صحبت می‌کند.

درباره کتاب قبایل

گودین در این کتاب شرح می‌هد که افراد برای تحقق دیرینه‌ترین آرزوهای خود چطور باید عمل کنند.گودین بویژه بر موضوع «رهبری قبایل» تمرکز دارد و شرح می‌دهد که چگونه هم‌پیمانان خود را گرد هم آورید، از آن‌ها «قبیله» بسازید و به اهداف بزرگ دست یابید. او نحوه استفاده از رسانه‌های اجتماعی، برای آغاز حرکت قبیله‌ها را بیان می‌کند و به‌درستی از عادت‌های روحی و روانی مخربی نام می‌برد که افراد برای توجیه حالت رخوت خود به آن‌ها متوسل می‌شوند.

او در این کتاب صوتی همچنین توضیح می‌دهد که افراد چگونه می‌توانند خود را به رهبری تبدیل کنند که مورد نیاز قبیله‌شان و حتی دیگر افراد جهان است.

طبق گفتۀ گودین، این‌که چگونه به رهبری کاریزماتیک، فعال و مثبت تبدیل شوید، به تصمیم خود شما بستگی دارد و البته کار آسانی هم نیست. نویسنده در این کتاب با ذکر مثال‌های واقعی از افرادی پرشور و هیجان که دارای ایده‌های به‌ظاهر غیرعملی هستند، چگونگی تحقق ایده‌های آن‌ها را به رشته تحریر در می‌آورد.

خواندن کتاب قبایل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه دوست‌داران کتاب‌های موفقیت در زندگی و کسب‌وکار مخاطبان این کتاب‌اند.

درباره ست گودین

ست گودین، نویسنده، کارآفرین و سخنران برتر آمریکایی است. بیشتر فعالیت‌های او در زمینه کسب‌وکار است و به کارآفرینانی که در مسیر موفقیت خود با مشکل روبرو شدند، مشاوره می‌دهد. او ضمن نوشتن مقالات در برترین نشریات روز دنیا، کتاب‌های مهمی از جمله «شیب» و «گاو بنفش» را نوشته است که توانسته در دنیای کسب‌وکار سر و صدای زیادی به پا کند.

 بخشی از کتاب قبایل

میلیون‌ها سال است که انسان‌ها در قبایل دورهم جمع شده‌اند، اما عصر اینترنت، امکان تشکیل و ادارهٔ این قبایل را بیش‌ازپیش آسان کرده است. آیا شما بر اساس سرگرمی‌ها، علایق تخصصی یا جهت‌گیری سیاسی‌تان دورهم جمع می‌شوید؟ اگر پاسخ مثبت است، پس شما نیز اکنون عضوی از قبایل مختلف هستید.

قبیله عبارت است از «گروهی از افراد مرتبط با هم که رهبر مشترک دارند و ایدهٔ مشترکی را دنبال می کنند.» قبایل می‌توانند بزرگ یا کوچک باشند، اما هریک بر هدفی خاص تمرکز دارند. بنابراین، برای تشکیل قبیله، پیش از هر چیز «خواسته‌ای مشترک و روشی برای برقراری ارتباط اعضا با یکدیگر» مورد نیاز است. در رأس هر قبیلهٔ موفق، رهبری پرشور و متعهد وجود دارد که خدمت به مردم را از منفعت شخصی خود بالاتر می‌داند.

امروزه قبایل همه‌جا وجود دارند، لذا اکنون فرصتی برای یافتن یا گردآوری قبیله و رهبری آن در اختیار شماست. رهبر قبیله‌ای شویدکه افراد آن بتوانند چشم‌انداز مشترک‌شان را به اجرا درآورند، گسترش دهند و بدین‌ترتیب، اوضاع جهان را بهبود بخشند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴ صفحه
نوع فایلePUB
تعداد صفحات۳۴صفحه
نوع فایلePUB