با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جادوی کار پاره‌وقت اثر جیم ران

دانلود و خرید کتاب جادوی کار پاره‌وقت

رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای

۵٫۰ از ۱۱ نظر
۵٫۰ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جادوی کار پاره‌وقت  نوشته  جیم ران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جادوی کار پاره‌وقت

کتاب جادوی کار پاره‌وقت نوشته جیم ران یکی از مهم‌ترین کتاب‌ها درباره رشد و موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای است. این اثر را با ترجمه توحید فریدونی و امیررضا هاشمی در اختیار دارید.

درباره کتاب جادوی کار پاره‌وقت

کتاب جادوی کار پاره‌وقت نوشته جیم ران، یکی از مهم‌ترین کتاب‌هایی است که در زمینه بازاریابی شبکه‌ای و رشد و پیشرفت در این زمینه نوشته شده است. این اثر به تمام مخاطبانش کمک می‌کند تا با این صنعت آشنا شوند، ذهن خود را از آموخته‌های غلط درباره آن پاک کنند و بتوانند در این زمینه مشغول به کار شوند. کاری که برای آن‌ها فرصت رشد و پیشرفت را فراهم می‌کند. جیم ران یکی از پیشروان در عرصه بازاریابی شبکه‌ای است، بنابراین تجارب او می‌تواند راهنمایی اثربخش برای تمام افرادی باشد که دوست دارند در این حرفه به کار مشغول شوند.  

کتاب جادوی کار پاره‌وقت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر دوست دارید در زمینه بازاریابی شبکه‌ای مشغول به فعالیت شوید، کتاب جادوی کار پاره‌وقت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب جادوی کار پاره‌وقت

مسافرت به دورِ دنیا بسیار لذت‌بخش است، به خصوص برای من که یک بچه کشاورز از آیداهو هستم. وقتی نخستین‌بار فرصتی را یافتم که می‌توانستم در ازای کار، پول دریافت کنم مهارت‌های زیادی نداشتم. البته می‌دانستم چگونه شیرِ گاو را بدوشم، اما اگر راستش را بخواهید پول خوبی در نمی‌آوردم. اما وقتی با بازاریابی شبکه‌ای آشنا شدم که محصولات بهداشتی و غذایی می‌فروخت، سیستم بازاریابی‌ای را دیدم که می‌توانستم از پایین شروع کنم و به بالاترین سطحِ پیشرفت برسم و در ضمن می‌توانستم به صورتِ پاره‌وقت شروع به کار کنم. این سیستم به‌راستی برای همیشه انقلابی در زندگی من ایجاد کرد. من دیگر آدمِ سابق نبودم.

اکنون بخشِ بزرگی از داستانِ زندگیِ من در میان گذاشتن و شناساندنِ این فرصتِ فوق‌العاده با مردم در جای‌جایِ دنیاست و در کنارِ آن در میان گذاشتنِ بینش و فلسفه‌ای است که بر اساسِ آن، این کار به پیش می‌رود. چون شما می‌توانید همهٔ تکنیک‌ها را بدانید، بهترین محصول دنیا را داشته باشید، بهترین سیستمِ پشتیبان را داشته باشید، ولی بینش و فلسفه‌ای را که شما را به انجامِ کارهای ضروری رهنمون کند تا سیستم به طورِ مؤثر عمل کُنَد نداشته باشید، آن‌وقت هیچ چیزی به درستی کار نمی‌کند.

می‌خواهم دربارهٔ چیزهایی صحبت کنم که برای من نتیجه‌بخش بود، تا شاید برای دیگران هم ارزشمند باشد. پس از شما می‌خواهم یادداشت بردارید.

با من خوب تا کنید، در این صورت شاید شما را به عنوان شنوندگانِ مسافرتی با خودم به همه‌جا ببرم. [جیم ران در این‌جا با حاضرین شوخی می‌کند.] هم‌اکنون کلیدِ راه‌گشای دیگری برای آمادگیِ حضور در قرنِ آینده (قرن ۲۱ م.) به شما داده می‌شود و آن کلید، فلسفه و بینشِ شخصی شما است.

در سنِ ۲۵ سالگی چیزی که به طورِ شگرفی زندگیِ مرا تغییر داد نخست، کشفِ محصولِ ویژه‌ای بود که می‌توانستم به آن باور داشته باشم.

مادرم شیوهٔ تغذیه و سلامتی را آموخته بود و من از این شیوه بهره‌مند شدم. او این را از پدربزرگ و مادربزرگِ من آموخته بود و سپس به من آموزش داد. پدرم هرگز به بیماریِ سختی دچار نشد و ۹۳ سال هم عمر کرد. بنا بر گفتهٔ پزشک، مادرم حداقل ۲۰ سال به طولِ عمرِ خود افزود. در واقع او باید ۲۰ سال زودتر از آن‌چه عمر کرد، می‌مُرد. تنها دلیلِ طولانی‌تر شدنِ عمرِ مادرم به‌کارگیری ِشیوهٔ تغذیهٔ سالم در زندگی بود.

من تک-فرزند بودم و به یاد می‌آورم که مادرم مطالعه می‌کرد و تعدادی چیزها را با هم مخلوط می‌کرد و رو به من و پدرم می‌گفت: «این معجون را بنوشید. اگر ما را به کُشتن ندهد، فکر کنم مفید باشد!» و ما به زور آن معجون را قورت می‌دادیم. مادرم همهٔ این مطالب را به ما آموزش داد.

این شیوهٔ تغذیه نتایج مطلوبی به همراه داشت. من آن را به دو دخترم انتقال دادم. آن‌ها تا به حال مریض نشده‌اند. آن‌ها نیز به فرزندان‌شان انتقال داده‌اند و نوه‌هایم نیز تا کُنون مریض نشده‌اند.

منظورم این است که مطالعهٔ تغذیهٔ صحیح، توجه و درگیر بودن در صنعتی که در آن حضور دارید، یکی از بهترین موارد است. پس این بسیار مهم است: فلسفه و بینشِ شخصی شما و چیزی که به آن باور دارید. این موضوع شما را در قرنِ آینده به پیش می‌برد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
امیر 1352
۱۳۹۹/۰۸/۰۲

کتابی از استاد استادان؛ جیم ران؛ برای همه علاقه مندان به توسعه مهارتهای فروش و زندگی با نزدیک دویست هزار نسخه فروش نسخه چاپی تنها در ایران

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۰)
اکنون فلسفهٔ دیگری را بازگو می‌کنم که به تغییرِ زندگیِ من، کمکِ شایانی کرد. رویدادها نیستند که آیندهٔ زندگیِ شما را تعیین می‌کنند. وقایع نیستند که آیندهٔ زندگیِ شما را تعیین می‌کنند. بلکه واکنشِ شما به وقایع و رویدادها است که آیندهٔ زندگیِ شما را تعیین می‌کند. انگار همهٔ ما در قایقِ بادبانیِ کوچکی هستیم و جهتِ باد مقصدِ ما را تعیین نمی‌کند، بلکه تنظیمِ بادبان است که مقصدِ ما را مشخص می‌کند. این عبارت را همین الان یادداشت کنید. این یکی از مهم‌ترین مفاهیمی است که باید درک کنید. لازم است که کودکان این مفهوم را درک کنند.
Mehdi Gh
ما به جهتی می‌رویم که با آن مواجه می‌شویم و با جهتی مواجه می‌شویم که به آن فکر می‌کنیم.
کاربر ۲۹۰۴۲۶۸
من آرزوی تغییرِ همه‌چیز را داشتم ولی مربی‌ام گفت: «نه آقای ران، برای این که چیزها در موردِ تو تغییر کنند، تو باید تغییر کنی. نخواه که شرایط آسان‌تر شوند، بخواه تا تو بهتر شوی.»
reza-rk
زبان، درها را به روی ثروت، کمک کردن، زندگی بهتر، ازدواجِ موفق و دوستی‌های پایدار باز می‌کند. گامِ آغازین، تفکر، منش و سپس مُهم‌ترین بخش، زبانِ مورد استفادهٔ ما است.
reza-rk
«هم‌اکنون من، هم به صورتِ پاره‌وقت روی ثروتمند شدن کار می‌کنم و هم به صورتِ تمام‌وقت روی شغلم، اما زیاد طول نخواهد کشید تا به صورتِ تمام‌وقت روی ثروتمند شدن کار کنم. آیا می‌توانید حدس بزنید زندگی‌ام دچارِ چه تحولی شده بود؟»
ghazl
اگر شما طالبِ ثروت هستید، مشکلی ندارد که خواستارِ آن باشید، اما تنها در صورتی به شما داده می‌شود که بهای موزون برای ثروتمند شدن را بپردازید.
Mohsen.bahar
جهتِ وزشِ باد نیست که مقدارِ ثروت شما را تعیین می‌کند. بلکه تنظیمِ بادبان، تعیین‌کننده است.
reza-rk
است: اگر شما کاری را چندین مرتبه و به تعدادِ کافی انجام دهید و تکرار کنید، نسبتی پدیدار می‌شود. بسیار شگفت‌آور و عجیب و غریب است. در بِیس‌بال آن را میانگینِ ضربات می‌نامند. اگر با مردم به منظورِ جذب مشتری جدید، گفت‌وگو کنید و یک نفر به شما پاسخِ مثبت بدهد، نسبت پدیدار می‌شود، مثلاً یک از ده: یعنی با ده نفر صحبت کن تا یک نفر را جذب کنی.
ghazl
زندگی لزوماً چیزی را به ما نمی‌دهد که به آن نیاز داریم، بلکه چیزی را به ما می‌دهد که لیاقت داریم. اگر شما طالبِ ثروت هستید، مشکلی ندارد که خواستارِ آن باشید، اما تنها در صورتی به شما داده می‌شود که بهای موزون برای ثروتمند شدن را بپردازید.
Mohsen.bahar
انگار همهٔ ما در قایقِ بادبانیِ کوچکی هستیم و جهتِ باد مقصدِ ما را تعیین نمی‌کند، بلکه تنظیمِ بادبان است که مقصدِ ما را مشخص می‌کند. این عبارت را همین الان یادداشت کنید. این یکی از مهم‌ترین مفاهیمی است که باید درک کنید. لازم است که کودکان این مفهوم را درک کنند.
ghazl

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۸-۲۱۰-۵
تعداد صفحات۱۵۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۸-۲۱۰-۵