با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب چگونه ازدواجمان را به نابودی نکشانیم! اثر نوشین دلیر

دانلود و خرید کتاب چگونه ازدواجمان را به نابودی نکشانیم!

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه ازدواجمان را به نابودی نکشانیم!  نوشته  نوشین دلیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب چگونه ازدواجمان را به نابودی نکشانیم!

چگونه ازدواجمان را به نابودی نکشانیم! کتابی نوشته نوشین دلیر در زمینه روان‌شناسی خانواده و ازدواج است. 

ازدواج و تشکیل خانواده پیوندی مقدس، میثاقی محکم، بنایی محبوب نزد خداوند و عاملی موثر در حفظ دین، پذیرش عبادت انسان، تکوین مودت در رحمت، پاسداری از حریم عفت، تضمین رزق و روزی و تعظیم سنت نبوی است.

مکتب متعالی اسلام ازدواج را وسیله ای برای رشد و کمال و بقای دین، تکامل اخلاق، تشکیل نهاد خانواده، تامین سلامت جامعه و دوام و بقای نسل میداند و پیروان خود را به تسریع در امر ازدواج دعوت می کند و آن را گامی مثبت در انجام مسئولیت عبودی و اجتماعی انسان به شمار می‌آورد.

امروزه مساله ازدواج و تشکیل خانواده با توجه به تغییر و تحولات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی در جامعه از جمله گسترش فرهنگ تجمل‌گرایی، فاصله افتادن بین ارزش‌های والدین و فرزندان، بالا رفتن سن ازدواج بنا به دلایل مختلف اقتصادی، اجتماعی و ... با چالش جدی روبرو شده است.

 درباره کتاب چگونه ازدواجمان را به نابودی نکشانیم!

یکی از موضوعاتی که در چند سال اخیر ذهن اکثر اندیشمندان و حتی عموم را به خود مشغول کرده است مسأله طلاق  است. در حال حاضر این پدیده در ایران به شکل یک مسأله و معضل اجتماعی، مشکلات زیادی را برای افراد و خانواده های در معرض طلاق به وجود آورده است. در واقع خانواده نهادی است که به اعضای خود احساس آرامش و امنیت می‌دهد و طی قرن‌های متمادی به عنوان پایدارترین و مؤثرترین وسیله حفظ ویژگی‌های فرهنگی و عامل انتقال آنها به نسلهای بعدی بوده است. از همین روست که تشکیل خانواده در همه ادیان بویژه دین مقدس اسلام از اهمیت والایی برخوردار است و از آن به‌عنوان کانون آسایش و آرامش نام برده شده است. نوشین دلیر در این کتاب به برررسی معضل طلاق در خانواده پرداخته و راهکارهایی روان‌شناسانه و اجتماعی را برای جلوگیری از این پیش‌آمد ناخوشایند ارائه کرده است.

 خواندن کتاب چگونه ازدواجمان را به نابودی نکشانیم! را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

 زوج‌های جوان و در آستانه ازدواج مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۴۳۵۳-۳
تعداد صفحات۹۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۴۳۵۳-۳