با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب سوء تفاهم اینترنتی اثر جیمز کارن

دانلود و خرید کتاب سوء تفاهم اینترنتی

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سوء تفاهم اینترنتی  نوشته  جیمز کارن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب سوء تفاهم اینترنتی

کتاب سوء تفاهم اینترنتی نوشته جیمز کارن و ناتالی فنتون است. این کتاب شامل هفت فصل است که فصل اول آن متمرکز بر توضیحی فراتر از اینترنت و عرصه‌های تحت تأثیر آن است. در فصل دوم به اینترنت و ویژگی قهرمانانه آن و همچنین به دوران پیدایش و توسعه اینترنت و آینده آن توجه شده است. فصل سوم به بررسی ماهیت پیشرفت‌های تکنولوژی‌های ارتباطات و ارزیابی شواهدی می‌پردازد که ادعا می‌کنند اینترنت، اقتصاد رسانه‌ای را به جای بازارهای توده‌ای، استانداردسازی، کمیابی و خواسته‌های شرکت‌های صنعتی مسلط قرن بیستم، بر اساس بازارهای کوچک، شکل خواهد داد. در فصل چهارم هم پویایی‌های فرایند قانون گذاری همچنان که در دهه‌های اخیر توسعه یافته است، مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین این فصل بر روایت‌های مربوط به آزادی اینترنت و به ایده‌هایی که موجب شکل‌گیری قوانین کنونی اینترنت شده‌اند، تمرکز دارد.

فصل پنجم بر شبکه‌های اجتماعی به عنوان شکل جدیدی از روایت‌های اجتماعی و رشد روزافزون و کارکردهای سیاسی و اجتماعی آن‌ها می‌پردازد. در فصل ششم شرایط مربوط به ظهور سیاست‌های رادیکال مخالف و اینترنت در دو بعد محلی و بین‌المللی تحت موضوعات مرتبط با کثرت، تعامل و اقتدار که در اصل جمع‌بندی بسیاری از مسائل مربوط به پتانسیل رادیکال اینترنت است، بررسی می‌شود. در فصل هفتم هم نتیجه گیری از مهم‌ترین مطالب ارائه شده در فصول قبل به همراه نگاهی به آینده و چشم‌اندازی از روندهای احتمالی آینده در حوزه اینترنت مورد توجه قرار گرفته است.

خواندن کتاب سوء تفاهم اینترنتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان و پژوهشگران حوزه تکنولوژی و رسانه پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۶۲۸-۶۶-۰
تعداد صفحات۱۱۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۶۲۸-۶۶-۰