با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب رسانه‌های بیگانه، قرائتی با تحلیل گفتمان؛ کتاب سوم اثر حسن بشیر

دانلود و خرید کتاب رسانه‌های بیگانه، قرائتی با تحلیل گفتمان؛ کتاب سوم

مجموعه تحلیل گفتمان رسانه‌های جهان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رسانه‌های بیگانه، قرائتی با تحلیل گفتمان؛ کتاب سوم  نوشته  حسن بشیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب رسانه‌های بیگانه، قرائتی با تحلیل گفتمان؛ کتاب سوم

رسانه‌های بیگانه، قرائتی با تحلیل گفتمان؛ کتاب سوم از مجموعه تحلیل گفتمان رسانه‌های جهان نوشته دکتر حسن بشیر است که در انتشارات سیمای شرق به چاپ رسیده است.

تحلیل گفتمان رسانه‌ها علمی بین‌رشته‌ای است که می‌تواند در شناخت اهداف رسانه‌ای نقش موثری داشته باشد. تحلیل گفتمان رسانه‌ای نه‌تنها امری پیچیده است بلکه به تخصص‌های ویژه‌ای نیز نیاز دارد. از جامعه‌شناسی گرفته تا سیاست، از اقتصاد تا تکنینک‌های جرنگ نرم از مردم‌شناسی تا علوم ارتباطات و...

تحلیل گفتمان رسانه‌ها نه‌تنها کشف معناهای آشکار، هژمونیک تحت اللفظی و نیز معناهای غیر آشکار و ضمنی موجود در متن است، بلکه فراتر از آن تلاشی برای کشف ناگفته‌ها است. ناگفته‌ها، گفته‌هایی فراتر از متن است که بدون متن نیز نمی‌توانند مورد مکاشفه قرارگیرند.

آنچه در این کتاب مطرح می‌شود تحلیل گفتمان رسانه‌های خارجی است در مورد موضوعات روز که سوی دکتر حسن بشیر استاد ارتباطات بین‌الملل در شماره‌های مختلف ماهنامه مدیریت ارتباطات منتشر شده است. او در این نوشته‌ها تلاش کرده متناسب با موضوعات روز، تحلیل نسبتا جامعی از گفتمان‌های موجود رسانه‌های خارجی درخصوص آن موضوعات ارائه دهد که بی‌تردید الگویی مناسب برای علاقه‌مندان به مباحث تحلیل گفتمانی خواهد بود.

خواندن کتاب رسانه‌های بیگانه، قرائتی با تحلیل گفتمان؛ کتاب سوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه علاقه‌مندان به مباحث تحلیل گفتمانی و پژوهشگران علوم سیای و اجتماعی و رسانه.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۶۲۸-۲۳-۳
تعداد صفحات۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۶۲۸-۲۳-۳