با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رازهایی درباره عشق

دانلود و خرید کتاب رازهایی درباره عشق

چگونه در همه حال عشق بورزیم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رازهایی درباره عشق  نوشته  باربارا دی‌آنجلیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رازهایی درباره عشق

رازهایی درباره‌ی عشق کتابی از باربارا دی. آنجلیس، روان‌شناس و مشاور و نویسنده مشهور آمریکایی است. باربارا در این کتاب از رازهایی درباره عشق که هر مرد و زنی باید آنها رابداند، سخن گفته است.

 درباره کتاب رازهایی درباره عشق

در این کتاب، باربارا راز و رمز عشق‌ورزی را برای شما فاش کرده‌است. باربارا در این کتاب از تجلی عشق در تمام روابط بین همسران سخن گفته است. از روابط عاطفی، کلامی و منطقی تا روابط جنسی. او در این کتاب تلاش کرده است به مخاطب بیاموزد چگونه در همه حال در زندگی مشترکش عشق‌ورزی کند و چگونه عشق را در دل خود جای دهد.

با مطالعه این کتاب خواهید آموخت که چگونه هوشیاری و لذت ارتباط جنسی و عاطفی را به مهرورزی مداوم در زندگی تبدیل کنید.

 خواندن کتاب رازهایی درباره عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 زوج‌های جوان و در جوانان آستانه ازدواج

درباره‌ی باربارا دی‌آنجلیس

باربارا دی آنجلیس، روان‌شناس، مشاور روابط، سخنران و نویسنده‌ی آمریکایی در زمینه رشد شخصی در تاریخ ۴ مارچ ۱۹۵۱ متولد شده است. او کارشناسی ارشد خود را در روانشناسی از دانشگاه سیرا گرفته و دکترای خود را در روانشناسی از دانشگاه کلمبیا پسیفیک دریافت کردهاست.

آثار باربارا دی‌آنجلیس از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی است که بیش از ۸ میلیون نسخه از آن فروخته شده‌است و در سراسر جهان به بیشتر از بیست زبان به چاپ رسیده‌است. اولین کتاب او، چگونه می‌توان عشق ورزید؟ یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های زمان خود شد؛ و برنده جایزه Infomercial به عنوان بهترین کتاب سال ۱۹۹۴ انتخاب شد. از میان کتاب‌های دیگر او می‌توان به آیا تو آن گمشده‌ام هستی؟ رازهایی درباره‌ی مردان و راهنمای زناشویی موفق اشاره کرد. 


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۰۵-۰۲-۱
تعداد صفحات۶۴۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۰۵-۰۲-۱