با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نوآوری در گردشگری

دانلود و خرید کتاب نوآوری در گردشگری

فناوری پایداری و خلاقیت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نوآوری در گردشگری  نوشته  رقیه قنبری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نوآوری در گردشگری

کتاب نوآوری در گردشگری نوشته رقیه قنبری و نادر کردی است. گردشگری می‌تواند اشکال و انواع مختلفی داشته باشد اما به‌طور فزاینده به‌عنوان یکی از خلاق‌ترین صنایع مورد توجه قرار می‌گیرد. این کتاب، نوآوری‌های گردشگری را از طریق دیدگاه خلاقیت، پایداری و فناوری به نمایش می‌گذارد.

درباره کتاب نوآوری در گردشگری

نوآوری در زمینه گردشگری: فناوری، پایداری و خلاقیت به استفاده و اهمیت روزافزون نوآوری گردشگری در جامعه می‌پردازد. خوانندگان این کتاب، چشم‌انداز جهانی در مورد تغییر صنعت گردشگری و بهره‌گیری از فناوری‌های نوظهور را به دست می‌آورند که به آن‌ها کمک می‌کند تا تغییرات احتمالی در صنعت را پیش‌بینی کرده و برای آینده برنامه‌ریزی کنند. نوآوری گردشگری با در نظر گرفتن منابع موجود، نوآوری را با روشی مقرون به صرفه تعریف می‌کند. بیشترین توجه به نوآوری گردشگری روی کشورهای درحال‌توسعه بوده است، اما توسط شرکت‌ها در مناطق دیگر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کتاب به بررسی چگونگی تفاوت نوآوری در گردشگری با سایر انواع نوآوری می‌پردازد و یک راه‌حل خلاقانه برای موضوعات مربوط به پایداری و اقتصاد مدور ارائه می‌دهد و در این راستا، فصل‌هایی را شامل می‌شود که موضوعات مرتبط با (اما نه محدود) را با موضوعات زیر در نظر می‌گیرند: جمع‌آوری در نوآوری، موضوعات اجتماعی در نوآوری، رهبری و نوآوری، اشکال نوآوری، نوآوری دولت و تحقیقات نوآوری.

کتاب نوآوری در گردشگری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای متخصصان صنعت گردشگری، محققان و کارشناسان سیاست‌گذاری که علاقه‌مند به چگونگی جبران نوآوری در صنعت گردشگری هستند، پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۵۵-۳۲۳-۴
تعداد صفحات۳۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۵۵-۳۲۳-۴