با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پول، پول

دانلود و خرید کتاب پول، پول

۲٫۸ از ۹ نظر
۲٫۸ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پول، پول  نوشته  زهره زاهدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پول، پول

کتاب پول، پول نوشته رابرت. تی. کیوزاکی و ترجمه زهره زاهدی، اثری خواندنی است که راه و روش رسیدن به استقلال مالی و کسب درآمد بالا را به مخاطبانش آموزش می‌دهد. 

درباره کتاب پول، پول

کتاب پول، پول یکی از کتاب‌های پرطرفدار رابرت. تی. کیوزاکی است. کتابی که از تجربیات شخصی او در زندگی با دو پدر برآمده است. پدر خودش که معلم باهوش اما فقیری بوده و پدر دوستش که بسیار ثروتمند بوده و درباره راه‌های کسب ثروت و درآمد با او صحبت می‌کرده است. در نتیجه او یاد می‌گیرد که دو نوع متفاوت تفکر را با یکدیگر مقایسه کند و مسیر آینده‌اش را مشخص کند. در نهایت او تصمیم می‌گیرد که درباره توصیه‌های مالی به صحبت پدر پولدارش گوش کند و این امکان را به دست می‌آورد تا ثروت بسیاری خلق کند. او تجربه‌ها و آموخته‌هایش را در این مسیر در کتاب پول، پول نوشته است و با مخاطبانش درمیان گذاشته است. 

کتاب پول، پول را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام کسانی که دوست دارند راه و روش رسیدن به استقلال مالی را یاد بگیرند، کتاب پول، پول را خواندنی و جذاب می‌یابند. 

درباره رابرت کیوزاکی 

رابرت کیوزاکی از یک خانواده دو رگه ژاپنی – آمریکایی و در هاوایی به دنیا آمد. رابرت پس از پایان دوره دبیرستان، در نیویورک به ادامه تحصیل پرداخت و پس از به پایان رساندن دانشگاه، به نیروی تفنگداران دریایی آمریکا پیوست. او به‌عنوان افسر و خلبان هلیکوپترهای سنگین نظامی در جنگ ویتنام حضور داشته است. رابرت کیوزاکی پس از بازگشت از ویتنام در سال ۱۹۷۷، شرکتی را تاسیس کرد و به تولید کیف پول مردانه از نایلون و ولکرو پرداخت. رابرت در ادامه زندگی حرفه‌ای خود، مؤسسه‌ای به نام مؤسسه بین‌المللی آموزش تاسیس کرد و به آموش تجارت و سرمایه‌گذاری در هفت کشور جهان پرداخت. این تاجر موفق در سن ۴۷ سالگی به سرمایه‌گذاری روی آورد و در این حوزه هم بسیار موفق عمل کرد. کیوزاکی کلاس‌هایی برگزار می‌کند و در آن‌ها از سرمایه‌گذاری با بالاترین بهره و کمترین ریسک و همچنین نحوه بیدار شدن نبوغ مالی در افراد می‌گوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
Reza Ezazi
۱۳۹۹/۰۷/۱۷

بی انصاف من این کتاب رو خونده بودم ولی با یه اسم دیگه اسمشو عوض کردید الکی ۱۳ تومن پرید ولی کتاب خوبیه

بدرجهان
۱۴۰۰/۰۴/۰۹

دوستان گاه یک کتاب مترجمهای متعدد دارد و حتی در برخی نام کتاب تغییر میکند گاه این اتفاق عمدی و برای فروش بهتر کتاب هست بنظر من برای اینکه متوجه این تمایز شویم خوب است از امکان مطالعه یا گوش

- بیشتر
امیرحسینم
۱۳۹۹/۱۱/۱۹

این که کتاب پدر پولدار پدر فقیره چه دلیلی داره عوض کردن اسمی که نویسنده گذاشته؟!؟!؟!

Masud
۱۳۹۹/۰۷/۱۸

سلام نام دیگر این کتاب چیه؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۷/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۶۶-۰۲۷-۶
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۷/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۶۶-۰۲۷-۶