با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب فرزندپروری مثبت (۵) اثر مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس (ایرلند)

دانلود و خرید کتاب فرزندپروری مثبت (۵)

کمک به نوجوانان برای مواجهه با مرگ نزدیکان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرزندپروری مثبت (۵)  نوشته  مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس (ایرلند)  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب فرزندپروری مثبت (۵)

کتاب فرزندپروری مثبت، جلد پنجم، نوشته مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس است. این کتاب در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته است. این کتاب به کودکان و نوجوانان کمک می‌کند با مرگ نزدیکانشان کنار بیایند.

درباره کتاب فرزندپروری مثبت

تربیت فرزندان درعین حال که یکی از ارزشمندترین مسئولیت‌ها محسوب می‌شود، بسیار دشوار است. به‌ویژه هنگامی که والدین با شرایطی چالش‌برانگیز مواجه می‌شوند. هدف این مجموعه اطلاع‌رسانی و ارائۀ راهکارهایی است تا شما در جایگاه پدر یا مادر، بتوانید رابطه‌ای مثبت و مبتنی بر عشق و حمایت با نوجوان خود برقرار نمایید. مجموعه فرزندپروری مثبت به موضوعاتی مانند سلامت جسمی، روانی و اجتماعی نوجوانان، قلدری کودکان، جدایی والدین، مرگِ نزدیکان، سوءرفتارهای خانگی، و سوءمصرف مواد مخدر یا الکلِ والدین می‌پردازد. موضوع این کتاب مرگِ نزدیکان است.

 روش این مجموعه کتاب‌ها این‌گونه است که پس از تبیین درک و استدلال نوجوانان از موضوع، راه‌هایی را به والدین پیشنهاد می‌دهد تا در شرایط دشوار از فرزند خود حمایت کنند. هر کتاب در پایان منابع دیگری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید در خصوص موضوع مورد نظر خود، اطلاعات بیشتری کسب نمایید. مجموعه کتاب‌های فرزندپروری مثبت را آژانس حمایت خانواده و مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس گردآوری و تألیف کرده‌اند.

خواندن مجموعه کتاب‌های فرزندپروری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که با تربیت کودکان و نوجوانان پیشنهاد می‌کنیم. کسانی مانند والدین و معلمان و مربیان.

سایر کتاب‌های مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس (ایرلند)

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۶/۱۳
شابک۹۷۸۶۰۰۹۴۵۵۵۴۶
تعداد صفحات۵۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۶/۱۳
شابک۹۷۸۶۰۰۹۴۵۵۵۴۶