با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب فرزندپروری مثبت (۴) اثر فیونا لین

کتاب فرزندپروری مثبت (۴)

نویسنده:فیونا لینمترجم:مهرناز سعادتبنفشه عربانیانتشارات:نشر بوی کاغذ (بوکا)سال انتشار:۱۳۹۳تعداد صفحه‌ها:۶۸ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:بدون نظر

سال انتشار۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها۶۸ صفحه

دسته‌بندی
خانواده و ازدواج۲ مورد دیگر

معرفی کتاب فرزندپروری مثبت (۴)

کتاب فرزندپروری مثبت، جلد چهارم، نوشته فیونا لین با ترجمه مهرناز سعادت و بنفشه عربانی منتشر شده است. این کتاب در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته است.

درباره کتاب فرزندپروری مثبت (۴)

تربیت فرزندان درعین حال که یکی از ارزشمندترین مسئولیت‌ها محسوب می‌شود، بسیار دشوار است. به‌ویژه هنگامی که والدین با شرایطی چالش‌برانگیز مواجه می‌شوند. هدف این مجموعه اطلاع‌رسانی و ارائۀ راهکارهایی است تا شما در جایگاه پدر یا مادر، بتوانید رابطه‌ای مثبت و مبتنی بر عشق و حمایت با نوجوان خود برقرار نمایید. مجموعه فرزندپروری مثبت به موضوعاتی مانند سلامت جسمی، روانی و اجتماعی نوجوانان، قلدری کودکان، جدایی والدین، مرگِ نزدیکان، سوءرفتارهای خانگی، و سوءمصرف مواد مخدر یا الکلِ والدین می‌پردازد. 

موضوع این کتاب جداییِ والدین است. روش این مجموعه کتاب‌ها این‌گونه است که پس از تبیین درک و استدلال نوجوانان از موضوع، راه‌هایی را به والدین پیشنهاد می‌دهد تا در شرایط دشوار از فرزند خود حمایت کنند. هر کتاب در پایان منابع دیگری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید در خصوص موضوع مورد نظر خود، اطلاعات بیشتری کسب نمایید. مجموعه کتاب‌های فرزندپروری مثبت را آژانس حمایت خانواده و مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس گردآوری و تألیف کرده‌اند و در ایران، گروه پژوهشی مرکز خدمات مشاوره و روان‌شناسی کاوش نوین به سرپرستی دکتر مهرناز سعادت آنها را ترجمه و متناسب‌سازی فرهنگی نموده است و پس از تطبیق دادن آنها با قوانین کشوری و مراکز خدماتی مشابه در ایران، در اختیار عموم قرار می‌دهد.

خواندن کتاب‌های فرزندپروری مثبت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام والدین و معلمان و مربیان که در آموزش کودکان تاثیر دارند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است