با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فرزندپروری مثبت (۲)

دانلود و خرید کتاب فرزندپروری مثبت (۲)

کمک به نوجوانان برای مواجهه با سوءرفتارهای خانگی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرزندپروری مثبت (۲)  نوشته  مارگارت راجرز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فرزندپروری مثبت (۲)

کتاب فرزندپروری مثبت، جلد دوم، نوشته مارگارت راجرز است که با ترجمه مهرناز سعادت و نرگس ایوبی منتشر شده است. این کتاب در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته است

درباره کتاب فرزندپروری مثبت (۲)

تربیت فرزندان درعین حال که یکی از ارزشمندترین مسئولیت‌ها محسوب می‌شود، بسیار دشوار است. به‌ویژه هنگامی که والدین با شرایطی چالش‌برانگیز مواجه می‌شوند. هدف این مجموعه اطلاع‌رسانی و ارائۀ راهکارهایی است تا شما در جایگاه پدر یا مادر، بتوانید رابطه‌ای مثبت و مبتنی بر عشق و حمایت با نوجوان خود برقرار نمایید. مجموعه فرزندپروری مثبت به موضوعاتی مانند سلامت جسمی، روانی و اجتماعی نوجوانان، قلدری کودکان، جدایی والدین، مرگِ نزدیکان، سوءرفتارهای خانگی، و سوءمصرف مواد مخدر یا الکلِ والدین می‌پردازد. 

موضوع این کتاب سوء‌رفتار‌های خانگی است. روش کتاب این‌گونه است که پس از تبیین درک و استدلال نوجوانان از موضوع، راه‌هایی را به والدین پیشنهاد می‌دهد تا در شرایط دشوار از فرزند خود حمایت کنند. هر کتاب در پایان منابع دیگری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید در خصوص موضوع مورد نظر خود، اطلاعات بیشتری کسب نمایید. مجموعه کتاب‌های فرزندپروری مثبت را آژانس حمایت خانواده و مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس گردآوری و تألیف کرده‌اند.

خواندن کتاب‌های فرزندپروری مثبت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به والدین، معلمان، مربیان و تمام کسانی که با تربیت کودکان در ارتباط هستند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۶/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۵۵-۵۱-۵
تعداد صفحات۵۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۶/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۵۵-۵۱-۵

تجربه بهتر در اپلیکیشن